Kurzy

Věcné, nabité informacemi a bez zbytečné omáčky kolem. To jsou naše kurzy, které jsou zaměřeny na to, abyste vydělávaly více peněz.
Víme, jak je čas drahý. Využijte ho efektivně a ke slušnému výdělku nechoďte oklikou, ale napřímo.

Plné online kurzy

On-line kurzy jsou plné videí, která jsou předtočená. Díky tomu jsou vám kdykoli v rámci členství k dispozici a vy si jimi procházíte svojí vlastní rychlostí.
Všechny naše on-line kurzy jsou zatím v beta verzi, kterou postupně upravujeme a vylepšujeme. Děkujeme, že nám ve vylepšeních pomáháte i vy.

Chci podnikat, ale nevím v čem

Typ kurzu:
V kurzu "Chci podnikat, ale nevím v čem" vám představíme principy bezpečného rozjezdu podnikání a s jeho pomocí si vyberete správný byznys model.

PLACENÉ Webináře A on-line workshopy

Webináře jsou vždy zaměřené na konkrétní tématický celek. Díky tomu dostáváte skvělou příležitost nejen získat informace a hodnotu k dané problematice, ale také se můžete cíleně rovnou během vysílání ptát na to, co vás zajímá.
On-line workshop je série několika webinářů, kde vám pomáháme se zpracováním konkrétních věcí.
Příklad: Můžete přijít na webinář o tom jak zdražovat nebo na workshop o tom, jak si celé zdražení připravit, komunikovat. Vybudujete tak celou komunikační strategii zdražení - jak získané informace proměnit v něco praktického.

Webináře zdarma

Nejste si jistá, co teď potřebujete? Podívejte se na ochutnávkové webináře a otestujte si tak bez rizika, jakou hodnotu vám můžeme přinést.

kurzy zdarma

Nejste si jistá, co teď potřebujete? Podívejte se na ochutnávkové kurzy a otestujte si tak bez rizika, jakou hodnotu vám můžeme přinést.

Zatočte s mýty a obavami

Zvažujete podnikání, ale v hlavě vám zároveň běží spoustu obav, jestli to zvládnete, nebo jestli neohrozíte rodinu? S námi se těchto obav zbavíte.

kurzy v přípravě

Máme v plánu vytvořit tyto nové kurzy. Dejte nám vědět, který by se vám líbil. Přihlašte se pod něj a jakmile bude dostatek přihlášených, tak kurz spustíme.

Workshop - Založte živnost

Typ kurzu:
Nevíte si rady, jak založit živnostenský list? Připadá vám to moc složité? Nebo si nejste jistá, co vše se založením živnosti souvisí? Projdeme to s vámi krok za krokem.

Jak nacenit správně svoje služby

Typ kurzu:
Rády pomáháme nastavit správné ceny pro terapeuty, kouče, poradce a jiné konzultanty. Cena je u takové služby klíčovou, a rozdíl v ní je vidět hned. Jenže málokdo to sám metodou pokus-omyl trefí.

Srovnej finance do latě!

Typ kurzu:
Finance jsou v byznysu alfou a omegou. Bez nich byznys není byznys. A přesto vzbuzují hromadu emocí. Někdy k nim máme ambivaletní vztah, protože nás doma učili, že peníze nejsou to nejdůležitější. A přitom v podnikání jsou základem.