Obchodní podmínky

Název společnosti: Maminkatelky s.r.o.
IČO: 06139728
Adresa: Modrá 131, 687 06 Modrá

V současné době prodáváme naše služby pouze občanům Evropské Unie, kteří na území těchto států trvale žijí. Přihlášením do kurzu také potvrzujete, že kurz budete sledovat na území EU, podle toho, jaké jste uvedli fakturační údaje.

ON-LINE KURZY

Platby:

Probíhají předem na účet oproti zálohové faktuře. Fakturu obdržíte do 14 dní po zaplacení zálohy.

Vrácení peněz:

Pokud si u nás objednáte a zaplatíte on-line kurz, budete ho mít po přihlášení do systému po danou zaplacenou dobu k dispozici. Z tohoto důvodu nenabízíme vrácení peněz.

Vrácení peněz při garanci spokojenosti:

Pokud jste s kurzem nespokojeni a zakoupili jste kurz s garancí spokojenosti, máte 30 dní od zaplacení (počítáme den připsání platby na náš účet) k tomu, žádat celou platbu zpátky. Platí pouze pro kurzy, u kterých garanci spokojenosti nabízíme. Najdete vždy v popisu kurzu.

Pokud si však například stáhnete videa a další materiály z kurzu v jakékoli podobě za účelem dalšího použití, peníze nevracíme.

Přístupy do kurzů:

Od zakoupení kurzu udržujeme kurz v běhu po dobu nejméně 5 let. To znamená, že od zakoupení garantujeme, že ke kurzu budete mít následujících 5 let přístup neomezeně. Pokud po uplynutí doby 5 let kurz přestaneme nabízet a prodávat, dostanete možnost si obsah stáhnout k sobě na vlastní počítač. 

Netýká se kurzu Úspěšná a odpočatá, protože tam si platíte roční členství a každý rok jej obnovujete, nebo vám členství končí.

Odstoupení od smlouvy, stornování objednávky

V případě, že si klient nestáhl žádný soubor či se nepřihlásil se do klientské sekce kurzu, má právo objednávku stornovat, a to oznámením na e-mail podpora@maminkatelky.cz. Stornováním objednávky se kupní smlouva od počátku ruší. Poskytovatel vrátí klientovi kupní cenu, kterou uhradil, zpět na účet, ze kterého byla odměna uhrazena, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od stornování objednávky.

Objednávku nelze stornovat, pokud se klient přihlásil do členské sekce a začal obsah kurzu využívat.

PORADENSTVÍ

Platby:

Předem na účet, pokud se nedomluvíme jinak. Platba probíhá oproti zálohové faktuře. Po zaplacení dostanete fakturu e-mailem nejpozději do 14 dnů.

Vrácení peněz:

Pokud si u nás koupíte balíček služeb, zavazujeme se i k tomu, že si na vás vyhradíme dostatečné množství času. To ovlivňuje množství klientů, které můžeme přijmout. A proto nenabízíme vrácení peněz. Pokud si chcete mít jistotu, že naše služby jsou pro vás to pravé ořechové, objednejte si pro začátek jen 6 hodin flexikoučování. 

Rušení schůzek:

Pokud jste se objednali na určitou hodinu a musíte schůzku či telefonní hovor zrušit, neúčtujeme žádný poplatek, uděláte-li to nejméně 24 hodin předem. V případě, že na schůzku nedorazíte vůbec, nebo zrušíte méně než 24 hodin předem, odečteme hodinu z balíčku. 

V případě dlouhodobého koučování můžete každé 3 měsíce změnit dva termíny v domluveném harmonogramu bez účtování jakéhokoli dalšího poplatku. U 3měsíčního koučování jsou to 2 termíny, u 6měsíčního koučování 4 termíny, u 10měsíčního 6 termínů. Může se nicméně stát, že změněné termíny nebudou moci proběhnout ve stejný čas, jak bylo domluveno na začátku spolupráce.

A ještě jedna důležitá informace. Termíny s klienty máme domluvené na dlouhou dobu dopředu. Když zavoláte na poslední chvíli, je možné, že pro Vás termín v krátké době nedokážeme najít.