Obchodní podmínky

Název společnosti: Maminkatelky s.r.o.
IČO: 06139728

DIČ: CZ06139728
Adresa: Modrá 131, 687 06 Modrá

V současné době prodáváme naše služby a produkty pouze občanům České republiky, kteří zde trvale žijí.

ON-LINE KURZY

Platby:

Probíhají předem na účet oproti zálohové faktuře. Fakturu obdržíte do 14 dní po zaplacení zálohy.

Vrácení peněz:

Pokud si u nás objednáte a zaplatíte on-line kurz, budete ho mít po přihlášení do systému po danou zaplacenou dobu k dispozici. Z tohoto důvodu nenabízíme vrácení peněz.

Vrácení peněz při garanci spokojenosti:

Pokud jste s kurzem nespokojeni a zakoupili jste kurz s garancí spokojenosti, máte 30 dní od zaplacení (počítáme den připsání platby na náš účet) k tomu, žádat celou platbu zpátky. Platí pouze pro kurzy, u kterých garanci spokojenosti nabízíme. Najdete vždy v popisu kurzu.

Pokud si však například stáhnete videa a další materiály z kurzu v jakékoli podobě za účelem dalšího použití, peníze nevracíme.

Přístupy do kurzů:

Od zakoupení kurzu udržujeme kurz v běhu po dobu nejméně 5 let. To znamená, že od zakoupení garantujeme, že ke kurzu budete mít následujících 5 let přístup neomezeně. Pokud po uplynutí doby 5 let kurz přestaneme nabízet a prodávat, dostanete možnost si obsah stáhnout k sobě na vlastní počítač. 

Netýká se kurzu Úspěšná a odpočatá, protože tam si platíte členství, které si buď obnovujete, nebo vám členství skončí.

Naše kurzy jsou určeny pro klientelu z řad podnikatelů. Podnikatelský poradce, podnikatelský kouč, podnikatelský mentor mohou procházet pouze verzí pro mentory. 

Zakoupením programu souhlasíte s tím, že následující 3 roky po skončení programu, nebudete používat náš obsah bez uvedení zdroje. V případě, že lektor, kouč, poradce či další osoby začne náš systém a naše know-how prodávat ve svých kurzech, náleží společnosti Maminkatelky s.r.o. smluvní odměna za každý modul ve výši 350.000 Kč.

Odstoupení od smlouvy, stornování objednávky

V případě, že si klient nestáhl žádný soubor či se nepřihlásil se do klientské sekce kurzu, má právo objednávku stornovat, a to oznámením na e-mail podpora@maminkatelky.cz. Stornováním objednávky se kupní smlouva od počátku ruší. Poskytovatel vrátí klientovi kupní cenu, kterou uhradil, zpět na účet, ze kterého byla odměna uhrazena, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od stornování objednávky.

Objednávku nelze stornovat, pokud se klient přihlásil do členské sekce a začal obsah kurzu využívat.

PORADENSTVÍ

Platby:

Předem na účet, pokud se nedomluvíme jinak. Platba probíhá oproti zálohové faktuře. Po zaplacení dostanete fakturu e-mailem nejpozději do 14 dnů.

Vrácení peněz:

Pokud si u nás koupíte balíček služeb, zavazujeme se i k tomu, že si na vás vyhradíme dostatečné množství času. To ovlivňuje množství klientů, které můžeme přijmout. A proto nenabízíme vrácení peněz. Pokud si chcete mít jistotu, že naše služby jsou pro vás to pravé ořechové, objednejte si pro začátek jen 6 hodin flexikoučování. 

Rušení schůzek:

Pokud jste se objednali na určitou hodinu a musíte schůzku či telefonní hovor zrušit, neúčtujeme žádný poplatek, uděláte-li to nejméně 24 hodin předem. V případě, že na schůzku nedorazíte vůbec, nebo zrušíte méně než 24 hodin předem, odečteme hodinu z balíčku. 

V případě dlouhodobého koučování můžete každé 3 měsíce změnit dva termíny v domluveném harmonogramu bez účtování jakéhokoli dalšího poplatku. U 3měsíčního koučování jsou to 2 termíny, u 6měsíčního koučování 4 termíny, u 10měsíčního 6 termínů. Může se nicméně stát, že změněné termíny nebudou moci proběhnout ve stejný čas, jak bylo domluveno na začátku spolupráce.

A ještě jedna důležitá informace. Termíny s klienty máme domluvené na dlouhou dobu dopředu. Když zavoláte na poslední chvíli, je možné, že pro Vás termín v krátké době nedokážeme najít.

20 minutovka:

Poradenství “20 minutovka” nenahrazuje konzultaci. Je to spíše ochutnávka a přesně zacílená služba na jednu jedinou otázku. Pro hlubší rozbor je vhodná úvodní konzultace či pravidelné konzultace.

Veškeré informace, které klientka na kurzech a poradenství obdrží, jsou chráněny službou Wipo Proof a nelze je bez souhlasu používat ve vlastních kurzech.