Máte již přístup do tohoto kurzu a nezobrazuje se Vám jeho obsah? Po zhlédnutí kurzu se musíte napřed přihlásit.

Srovnej finance do latě!

Finance jsou v byznysu alfou a omegou. Bez nich byznys není byznys. A přesto vzbuzují hromadu emocí. Někdy k nim máme ambivaletní vztah, protože nás doma učili, že peníze nejsou to nejdůležitější. A přitom v podnikání jsou základem.

Pokud se v podnikání chováme k penězům, jako by na nich nezáleželo, podřezáváme si pod sebou větev.

Někteří podnikatelé na začátku často udělají to, že vyzkouší nastavit tu nejvyšší cenu, kterou v danou chvíli mohou, a čekají, co se stane. Když klienti nenakoupí, tak cenu třeba sníží nebo se naučí lépe dělat marketing.

U jiných vídám opačný postoj. Nastaví mnohem nižší cenu než konkurence, aby získali první klienty. Dlouho se pak noří v cenové pasti, kterou nastavili. Bojí se zvednout cenu, aby neztratili stávající klienty.

Někdy nám brání pocit, že si peníze nezasloužíme. Někdy nevíme, jak cenu nastavit, nebo nevíme, jak zdražit. Začínající podnikatel neví, od čeho se má odrazit. A pokročilý se třeba nenaučil růst.

Ať jsou pocity jakékoli, často mívají společný jmenovatel: nad penězi přemýšlíme nedostatečně a nestrategicky. Dá se to naučit.

Přijměte moji pozvánku do on-line kurzu a pojďme pracovat s tématem peníze v podnikání. Vycházím z toho, co jsem se naučila za 15 let podnikání a nastudovala u největších a nejlepších mozků v ČR i zahraničí. Jsem věčný student a mohu díky tomu pro svoje klienty vybírat to nejlepší a nejvíce funkční.

Kurz tvoří 12 videí v délce 176 minut. Z nich se dozvíte, jak strategicky o penězích uvažovat, jak se k nim stavět, abychom jich v podnikání měly dost a nenechaly se ničím zbytečně brzdit. Mám pro vás také připravená praktická cvičení, jak tyto věci nastavit ve svém podnikání.

Co je cílem kurzu?

Takto budete postupovat nejen v kurzu, ale hlavně si budete vytvářet finanční strategii pro svůj vlastní byznys.

Co se dozvíte:

  • jak uvažovat o financích a na tomto základě strategicky plánovat,
  • jak vyhodnocovat aktivity, jestli se vyplatily nebo nevyplatily,
  • jaké principy uplatňovat, aby podnikání mohlo růst, aniž by vás to stálo všechen volný čas,
  • jak nastavit ceny, jak zdražovat a jak se nebát si o peníze říci.

Odnesete si v první fázi:

  • 6 pracovních listů pro finance, s nimiž můžete pracovat pravidelně,
  • zpracovanou finanční strategii na celý příští rok.

A hlavně: jak vydělávat více peněz a mít stále dost času na děti.

Co o kurzu říkají jeho absolventky?

Kristýna Sataryová, www.kreslirka.cz

"Dominika mi dokázala, že tím žije, když jsem se přihlásila na online kurz Ženy, byznys, finance – na červnovou výzvu. Forma videí není úplně vypíglovaná, ale je v nich kvalitní obsah. Důležitým stavebním kamenem kurzu jsou pak otázky a přání účastnic na jejichž základě Dominika dotočí zbývající videa. Spokojeni jsou tedy ve výsledku všichni, protože účastníci mají za výhodnou cenu super obsah, který se přizpůsobuje jejich potřebám. Dominika zase sbírá cenné informace a má rozvoj svého kurzu alespoň částečně zaplacený. Nemusí ho zadarmo vymýšlet o samotě s rizikem, že se netrefí do potřeb svých klientů. Přesně tohle mě učí a je skvělé vidět, že jde příkladem. Těším se na pokračování toho všeho. :-)"

Mária Staňková

“S kurzem jsem byla opravdu spokojená. Přestože podnikám více jak 10 let, pomohl mi ujasnit si řadu věcí z oblasti řízení financí a ocenila jsem tipy při správě osobních financí proti rodinným a podnikatelským penězům. Výklad je podán velmi přístupnou formou (řekla bych až "selským rozumem") a cvičení, která kurz doprovází, pomůžou uvědomit si řadu věcí důležitých pro vlastní byznys a správu peněz. Byla jsem nad očekávání překvapená, kolik kvalitních informací jsem se dozvěděla a se vzděláváním u Dominiky hodlám pokračovat.”

Zuzana Janglová

“Do kurzu jsem se nadšeně přihlásila, protože už jsem s Dominikou spolupracovat začala ve spojitosti s jiným produktem a věděla, že to bude sázka na jistotu. Finance jsou základem podnikání a tak i tento kurz, ač se může zdát jako podřadný, je důležitý víc než myslíme. Možná ho nebudete sledovat s otevřenou pusou od začátku do konce, ale jako já budete neustále opakovat nojó, však vím, proč už jsem to neudělala, proč už jsem to nezařadila... Spousta trknutí a nakopnutí. Děkuji za něj!”

Silvie Hůlová

“Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala. /Odměnu v srpnu/září přenechám jiným kvůli termínu porodu, ale v budoucnu se na vás zase ráda obrátím, ať už v rámci poradenství nebo jiného kurzu:)”

Petra Fejtková

"Díky kurzu "Ženy, byznys, finance" jsem pochopila, v čem spočívá naprosto odlišný přístup k financím, pokud je člověk zaměstnaný a pokud se chce podnikáním uživit. Dominika velmi srozumitelně říká, co je potřeba si přenastavit v hlavě a které nové návyky začlenit do svého života a podnikání tak, aby trojkombinace: mateřství-podnikání- život dobře fungovala. Děkuji za to, k poznámkám z kurzu se stále a ráda vracím a budu vracet. Velmi obohacující!"

Lenka Olšová

"Také bych chtěla moc poděkovat za vše, Dominiko. Ač teď mám "útlumové" období, kdy jsem potřebovala oddechnout a nabrat sil, pořád nad Vašimi doporučeními přemýšlím. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejen, že jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Když člověk začne počítat čas strávený nad prací, hned je všechno jinak. Čeká mě ještě spoustu práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi. Určitě doporučuji všem ženám, které jsou nejisté v jakékoliv oblasti podnikání. Dominika ví a díky svým bohatým životním zkušenostem určitě pomůže a posune i vás. Toť mé momentální ranní pocity. Omlouvám se za elaborát 🙂 I když nic z toho nepoužijete, vězte, že jsem se ráda takto "vypsala", bez jakéhokoliv nároku na cokoliv 🙂 . Přeji krásný srpen všem vám tady, a ať se vám daří. Jsem ráda, že jsem spolu s vámi všemi součástí tohoto "projektu" :)"

Kurz je nyní v přípravě. V případě zájmu o tento kurz nás prosím kontaktujte na "podpora@maminkatelky.cz nebo sledujte stránku www.maminkatelky.cz

Máte již přístup do tohoto kurzu a nezobrazuje se Vám jeho obsah? Po zhlédnutí kurzu se musíte napřed přihlásit.