Maminkatelky On-Line Mastermind

Akcelerátor a podpůrná skupina pro úspěšné podnikání s dětmi

Co kdybyste nemusela řešit finance a i po mateřské měla dost času na své děti?

Při podnikání na mateřské nebo s malými dětmi je zásadní efektivita a vytrvalost. Ideál je jasný: dosáhnout co nejvyššího zisku s minimální časovou investicí. Jenže napnout síly k vytyčeným cílům není snadné. Někdy je potíž ty cíle i jen zformulovat. Obzvlášť když jste na to sama.

Podpůrná skupina Mastermind se osvědčila jako účinné řešení slepých uliček, nejistot i podnikatelských krizí. Protože víc hlav víc ví a taky leccos vymyslí.

Jedno z 12 míst v Mastermindu může být vaše. Přidejte se ještě dnes a na dalším setkání skupiny už budeme posouvat i váš byznys.
Chci nastartovat byznys

Jak Mastermind funguje?

Mastermind je akcelerátor a podpůrná platforma, kde se pravidelně setkávají podnikatelky, které jsou v podobné situaci a řeší podobné problémy. Díky sdílené zkušenosti mohou své projekty posouvat výrazně rychleji a dosáhnout svých cílů dříve. Jednoduše proto, že se nemusí učit chybováním a mají se na koho obrátit.

Mastermind není kurz ani školení, kde bychom řešily teorii. Od toho je tu třeba program Úspěšná a odpočatá, který se s podpůrnou skupinou perfektně doplňuje. Mastermind je čistá praxe.

Scházíme se po celý rok 1x za 14 dní on-line, vždy v úterý v 9.30-12.30.

Výhody Mastermindu

Program na míru vašemu podnikání

To, jaká témata bude skupina řešit, určují její členky. Vy přinášíte vlastní náměty a ostatní vám pomáhají. Díky kolektivnímu IQ celé skupiny šetříte čas i nervy. Je totiž možné, že problém, nad kterým byste sama trávila hodiny, už někdo v minulosti vyřešil za vás.

Motivace na cestě k cíli

Každá z členek Mastermindu má cíl, ke kterému směřuje. Ale na každé cestě se objeví překážky. Když nevíte kudy kam, skupina vám pomůže znovu nastartovat motor nebo naopak přehodit výhybku. 

I když máte jasný plán, může být těžké odhodlat se k prvnímu kroku. A tady skvěle funguje motivace v podobě veřejného závazku. Když už jste to slíbila ostatním, tak to přece nevzdáte. Na dalším setkání se pak podělíte o výsledky.

 

Zpětná vazba

Plánujete nový produkt? Chcete oslovit novou cílovou skupinu? Nebo si nejste jistá, jestli vámi zvolená cesta je ta pravá? S Mastermindem máte okamžitě k dispozici skupinu zkušených podnikatelek, která vám k vašim nápadům poskytne cennou zpětnou vazbu.

 

Expertní vedení

Mastermind je tak silný, jak silný je jeho vůdce. V tomto případě Dominika Špačková, která během posledních 10 let úspěšně odřídila hned několik mastermindových skupin. A k lepším výsledkům pomůže nasměrovat i vás.

 

Rychlejší růst

Zpětná vazba, veřejné závazky, sdílené zkušenosti, jiné perspektivy, pravidelný čas vyhrazený jen pro vaše podnikání. To všechno vám pomáhá rychleji růst a posouvat se dopředu.

 

Ceny členství v Mastermind skupině

Členství v Mastermindu můžete pořídit za výhodnou cenu v kombinaci s ročním členstvím v programu Úspěšná a odpočatá. Objednejte si svých prvních 6 setkání na zkoušku a sama uvidíte, co vám skupina přinese.

 Mastermind + 1 rok ÚaO
6 setkání/rok13500
12 setkání19500
20 setkání24000

Až s účastí v Mastermindu naplno doceníte sílu komunity.

Využijte jedno ze 12 volných míst, sdílejte zkušenosti a posuňte svůj byznys o pořádný kus kupředu.

Přidejte se do mastermindu, nastartujte růst svého podnikání. Objednejte prvních 6 setkání na zkoušku.

Mastermind s ročním členstvím v Úspěšné a Odpočaté

11,157 Kč

13,500 Kč vč. DPH

6 setkání

6 setkání mastermind po 3 hodinách

Více než 220 videí v členské sekci

Přístup k facebookovské skupině

2x Horké křeslo

6x on-line setkání mastermind
Najdi svoji příležitost

Živá vysílání a webináře

Chci se přidat

Počet zbývajících míst: 6

circle