Seznamte se, jsme ženy podnikatelky

Znáte ženy v naší komunitě? Co dělají? Jaké řeší problémy? A nejsou tak trochu podobné jako ty vaše? Možná ano, tak pojďme to zjistit a ještě k tomu podpořit malé české firmy.

Od listopadu do Vánoc budeme na facebook vkládat každý den příspěvek, ve kterém se nám jednotlivé ženy z komunity krátce představí. Některé znáte z našich rozhovorů s podnikatelkami. Jiné zatím neznáte. 

S některými jsme dělaly rozhovory už před delší dobou a mnohé se za tu dobu o kus posunuly. Takže vám popíší, co se za poslední rok naučily a co je v rozvoji podnikání nejvíce posunulo.

Proč? Naše komunita už je slušně početná a nevěřily byste, kolik zajímavých a úspěšných žen mezi sebou máme. Jsou skvělou inspirací a pomocí. Každá si něco zažila, každá z nich řeší problémy a každá z nich se z případných chyb poučila a využila to dál ve svůj prospěch.

Zkušenosti si naštěstí nenechají jen pro sebe. Přečtěte si, jaké poučení pro nás vybrané ženy mají. Pod každým příspěvkem máte navíc možnost se ptát a diskutovat, protože jen tak můžeme společně vyřešit možná i neřešitelné.

Kromě příběhů stojí za úspěchem žen také zajímavý produkt a inovativní služby, které nám v příspěvcích ukážou. Pro nás to znamená výbornou příležitost inspirovat se, co bychom mohly nadělit své rodině a známým pod stromeček

Seznamování může začít. 

Samozřejmě nezvládneme ve dvou měsících představit všechny zajímavé podnikatelky z naší komunity. Chcete jich poznat víc? Připojte se a přečtěte si další zajímavé příběhy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.