Nejtajnější mastermind

V marketingu nemám moc ráda hry, že je něco tajné - prozradíme vám tajemství a podobně. Koneckonců píšu články k tématu Kassandry z podnikatelského Las Vegas. Většina těchto tajemství je navíc po půl hodině googlení dohledatelná. 

Už třetím rokem vedu mastermind pro jednu stabilní skupinu. Nikde o něm nemluvím, nikdo o něm veřejně neví. Takže skutečně můžeme říci, že tento mastermind je tajný.

Aby život nebyl nuda, tak pojďme hrát: 

Poprvé odtajňuju Mastermind s Dominikou

Třetím rokem vedu jednu konkrétní skupinu mastermind (o tom, co je a není mastermind ještě budu psát příště). Za posledních 11 let jsem těch mastermindů vedla celou řadu (Mastermind zdvojnásobte obrat, Mastermind slovácko, Mastermind pro volnonožce). 

Tento je ovšem velmi speciální. 

Kromě toho, že už skupina funguje přes dva roky, jde o stabilní skupinu, která si navzájem pomáhá a členové si důvěřují. Nikdo kromě členů až doposud do ní neměl možnost se přidat.

Nyní po těchto letech skupinu odtajňuji. A mluvím o ní veřejně. 

Proč odtajňuji až po více než dvou letech? 

Skupina dlouhodobě fungovala a navzájem si pomáhala. Vybudovala se tak vysoká důvěra. I když jsme měly jedno volné místo, nikoho jsme nenabíraly, nehledaly. 

Až nyní se uvolnilo druhé místo, protože jedna členka odešla ze závažných zdravotních důvodů. 

Proto tato dvě volná místa otevíráme veřejnosti až nyní. Nikdo nám neodcházel.

Náš mastermind má hmatatelné výsledky

V mastermindu se zaměřujeme na to, aby znalosti, které o podnikání máte, byly uvedeny do praxe

Byznys, který vyrostl z pár desítek tisíc ročně na milion. Byznys, který ne a ne se rozjet, majitelka změnila byznys model a do pár měsíců měla plno. Podnikatelka, která změnila architekturu služeb a cenotvorbu má nyní lepší a stabilnější klientelu.

Nikoho konkrétního nejmenuji, protože zachovávám mlčenlivost. 

Nyní otevíráme jen 2 místa

Neváhejte a přijďte se k nám podívat na tzv. náslechy na první tři měsíce. Členství pro vás bude za polovinu, tedy 6900 Kč. Neutratíte tak zbytečně větší peníze, když to nebude pro vás. 

Ještě před náslechy spolu proběhne nejdříve monitorovací rozhovor, abychom se dohodly, jestli je mastermind pro vás to pravé ořechové, jestli vám má mastermind co nabídnout. 

Přidejte se, dejte si 3 měsíce na zkoušku: Mastemind s Dominikou

Pokračujte zde: