Flexi koučování

O co jde

Jde o nepravidelné koučování. Nekoučujeme spolu pravidelně, tedy nemáme naplánovány termíny dopředu. Na termínu se domlouváme flexibilně, podle toho, jak se uvolní můj kalendář a jak se občasná konzultace hodí Vám.

Jak to funguje

Vždy ve čtvrtek nebo pátek před koučovacím týdnem vám pošleme aktuální volné termíny. Pokud v následujícím týdnu o koučování máte zájem, vyberete si takový termín, který se vám hodí.

Když se vám žádný volný termín nebude hodit, tak si termín pro konzultaci vyberete v následujících týdnech.

Jestliže o konzultaci v dalším týdnu zájem nemáte, nic se neděje. Jen si žádný termín nevyberete.

Flexikoučování je také varinata pro ty, kteří zájem mají o pravidelné koučování, ale zatím byla všechna koučovací místa plná. Využíváme tak alespoň toho, že můžeme konzultovat v uvolněných termínech. Jakmile se uvolní pravidelný termín, nabídneme jej nejprve klientům, kteří jsou v režimu flexikoučování. A to v pořadí v jakém si flexikoučování zakoupili – tedy dle data, kdy jsme přijali platbu.

I pro flexi koučování platí, že můžete využít tzv. SOS callu.

Na vyčerpání předplacených hodin ve flexikoučování máte 1 rok od zakoupení/přechodu flexi koučování. Když termíny nestihnete za 1 rok vyčerpat, můžete zaplacené a nevyčerpané hodiny můžete využít jinak – v podobě jiných služeb – většinou kurzů jako například:

Případně můžeme prodloužit dobu pro nevyčerpané hodiny o jeden rok, podmínkou je však zakoupení ročního členství v koučovací skupině Úspěšná a odpočatá.