Jakou sledovat konkurenci? (diskuze z Úspěšné a Odpočaté)

Koho v konkurenci sledovat a nesledovat a jak často? Konkurencí se nenechejte rozhodně vykolejit. Po přečtení diskuze získáte podrobný návod, jak s ní pracovat. Jak v tom zavést systém. 

Tentokrát jsme pro vás nenapsaly článek, ale rozhodly se nasdílet zajímavou diskuzi, která proběhla v našem uzavřeném programu Úspěšná a Odpočatá

V Úspěšné a Odpočaté naše klientky oceňují kvalitní diskuze. Jsou přínosné, podnětné a posunou vás dál. Náš tým se diskuzím pečlivě věnuje. Odpovídáme na každou otázku, tak aby klientka dostala podrobný návod a věděla, co dělat.

A přesně tato diskuze je jedna z nich. Pozor. Nenabádáme konkurenci vykrádat, ale vědět, co se děje na trhu a jestli vám náhodou konkurence neutíká nebo nekrachuje. Pokud mluvíme o tom, jaké má konkurence produkty, je to z toho důvodu, abyste byly konkurenceschopné, ne abyste produkty kopírovaly.

 

 

Otázka k diskuzi:

 

Jak pracujete s konkurencí? Děsí vás, nebo vás naopak nakopává?

A ještě:  Kdykoli, kdy budete potřebovat racionální odpověď na nějakou vaši otázku, přidejte se do Úspěšné a Odpočaté. Než se pustíte do obsáhlého programu, zjistíte co vás v podnikání nejvíce brzdí.  A podle toho nastavíme plán ziskového podnikání vám na míru.

Pokračujte zde: