Co o nás říkají?

Přidat se k nám nebo ne? Co o nás říkají naše klientky? Projděte si celkem 58 referencí, ať víte, co od jednotlivých kurzů a programu čekat.

Úspěšná a Odpočatá

"Dominika a Pavlína jsou mi opravdu velkou oporou. Zrovna dnes jsem si uvědomila, jak se mi opět potvrdilo, že v krizových časech je hrozně moc důležité jít malými krůčky stále vpřed a prostě jen nejlépe jak umíme dělat svoji práci. A Úspěšná a Odpočatá mi právě k tomu dává jistotu v zádech, když na mě přijdou pocity nejistoty. Takže DĚKUJI, dámy. ;-)"

Hana Habartová, www.hanahabartova.cz

 

"Je úžasné, co děláte a program Úspěšná a Odpočatá je pro spoustu žen opravdu velkým přínosem. Chci Vám moc poděkovat - pro mé podnikání je nesmírně obohacující být součástí tohoto projektu. Jen pročítání příspěvků ostatních a Vašich odpovědí mě posouvá dál a už teď jsou znát moc fajn výsledky mého snažení, za to moc děkuju."

Lucie Škodová, www.lucieskodova.cz

 

"Řešit věci efektivněji, s větší strukturou a tím i ušetřit čas. To vše jsem se naučila jen během prvních pár týdnů v programu Úspěšná a Odpočatá. Před tím jsem dělala věci spíše intuitivně a chyběla mi právě ta podnikatelská organizovanost, která by mě posouvala rychleji vpřed. V čem je program tak jiný? Je vidět, že Dominika má opravdu propracovaný a dobře vymyšlený systém, který funguje. Dostávám pravidelné emaily s jednotlivými kroky. V členské sekci najdu přehledně uspořádaná videa do kategorií. A líbí se mi facebook skupina, kde člověk vidí, že v tom není sám a podobné věci řeší i jiní."

Tereza Zmátlová, www.terezaz.com

 

"Jsem v programu Úspěšná a Odpočatá už přes 2 roky a za tu dobu jsem si prošla mnoha krizemi..na začátku jsem měla velkou motivaci, posunovat se dál, následně jsem pochopila, že všechno nemůžu zvládat sama. Našla jsem si proto výpomoc, jenže pak jsem otěhotněla neplánovaně po třetí a přemýšlela, zda zavřít. Nezavřela a běželo se dál. Našla jsem si paní, co po těch mých čunících alespoň jednou týdne uklidí a já mám malinko více času věnovat se obchůdku. Otevřela jsem kamennou prodejnu, kde jsme dva dny v týdnu 🙂 Vím, že ve skupině najdu bezpečný prostor pro své dotazy, krize. Plus díky situacím druhých mi často dojde, co dělat jinak u sebe. Jsem moc ráda, že jsem Dominiku našla, protože mi vše dává jiný smysl, vše je podáváno srozumitelně a jasně, a když pak vidím jiné nabídky přijde mi to, jako ne úplně zdařilá kopie tohoto systému. "

Tereza Vrbková, https://latkyuzizalky.cz/

 

"Pro mě program Úspěšná a Odpočatá znamená hlavně velkou změnu pohledu na věc. Konečně svůj projekt beru jako podnikání a začínám nad ním tak přemýšlet - firemní strategie, finanční plánování, projektové řízení. Dřív jsem jen tak nahodile dělala, co mě napadlo. Teď ale vím, kde má můj projekt být za 10 let. Tím pádem vím, co mám dělat dnes a taky vím, jak to mám dělat. Konečně si připadám jako podnikatelka 🙂 A za to bych chtěla moc poděkovat!"

Lucie Osvaldová, https://www.fleppi.cz/

 

"Líbí se mi e-maily 97 kroků. "Nutí to" nad podnikáním pořád přemýšlet, i když já nad ním stejně pořád přemýšlím 😁 no nicméně to udržuje v povědomí. Jen k tomu ještě přidat nějaké ty posty, kam by člověk měl pár dnů na to, aby dodal výstup, aby to donutilo k akci 😊"

Romana Kuchařová, https://pejskarina.cz/

 

"Mně se nejvíce líbí v programu Úspěšná a Odpočatá" facebook skupina, kde se mohu o všem poradit s Vámi, s ostatními. V tom vnímám největší hodnotu pro sebe."

Ivana Šteglová, https://www.humanly.cz/

 

"Ve skupině Úspěšná a Odpočatá jsem už nějaký ten pátek, a pořád mě to tady se všemi moc baví. Vždycky, když na mě vyskočí upozornění, že někdo dal nový příspěvek, tak zvědavě čtu. Vysokou hodnotu pro mě má praktičnost, řešení konkrétních situací, hltám odpovědi, které Dominika píše jiným. Přestože je dost pravděpodobné, že ten daný problém nebudu nikdy v současném podnikání řešit. Líbí se mi místní duch!"

Kateřina Piliarik, https://www.ani-muk.cz/

 

"Původně jsem se v dohledné době do ničeho nechtěla pouštět, mám předvánoční kvalt a v první řadě musím dělat to, co dělám. Ale nakonec jsem se přece jen do jednoho malého projektu pustila: Otevírám si obchod na Etsy a napadlo mě nabídnout dalším lidem, ať do toho jdou současně se mnou. Uplatnila jsem zde myšlenku testovat nápady co nejrychleji za peníze.
Přiznám se, že jsem si nehrála s dalšími pomůckami z kurzu, jen jsem využila příležitost. A jsem za to ráda. Nebýt Dominiky, patrně bych dala účast ve skupině zadarmo. A už druhý den bych se mlátila do hlavy za to, že se věnuju zadarmo něčemu úplně jinému, než jsem chtěla zrovna dělat. Takhle mě to nepálí, protože i když vím, že mám se skupinou práci navíc oproti tomu, kdybych se věnovala jen vkládání zboží na Etsy, mám to vykompenzované ziskem. Navíc mě hřeje pocit, že vím, že je o tento produkt zájem. "

Hana Konečná, www.handmadebyznys.cz

 

"Proč se mi líbí v Úspěšné a Odpočaté?
• Dominika se s tím nemaže, není nafintěná instagramová celebrita.
• Dá se do skupiny přijít se vším. Od maličkosti, po strategie.
• I když 97 kroků v mailu nestíhám, mohu se k nim vrátit.
• Podpora podobně naladěné komunity je skvělá!"

Evka Neuman, www.evenue.cz

 

"Líbí se mi v Úspěšné a Odpočaté, že tu nejsme rivalky, ale snažíme si vzájemně pomoci, abychom došly ke svému cíli. Mohu se zeptat kdykoliv a vždycky se někdo ozve a já mám na vše trochu jiný úhel pohledu, takže je to pro mě moc důležité vidět i ty jiné strany."

Marcela Kroupová, https://www.bavlnenesnury.cz/

 

"Dominika jde k jádru pudla. Má velmi kreativní nápady a návrhy řešení, to je mi blízké. Mám pocit, že jí záleží na tom, abychom uspěly, že jsme v Úspěšné a Odpočaté na jedné lodi."

Veronika Lacinová, https://veronikalacinova.cz/

 

"Co se mi na Úspěšné a Odpočatí líbí nejvíc? Dominika a její přehled. Poslední dobou čím oceňuji čím dál větší empatii a podporu nejen z její strany, ale i členek, které jsou v podobné situaci jako já. Sdílení. Dominika má přehled, udržuje si ho a investuje do informací a vého rozvoje. Má skvělou argumentaci, podloženou fakty, také vlastní tvrdou zkušenost a jasně a striktně vymezuje hranice. Není to sluníčkové jednorožcové nadšení to zvládneš, jdi do toho, ale realisticky jasné poradenství. Umí pěkně stáhnout z pomyslného obláčku, a co můžu ze zkušenosti říci, realita doporučení od Dominiky jen potvrzuje."

Klára Kratochvílová, https://biologica.cz/

 

"V Úspěšné a Odpočaté se mi moc líbí všechna videa včetně 97 kroků, které chodí do e-mailu a díky kterým může člověk postupovat fakt systematicky krok za krokem ke zdvojnásobení obratu. Což je asi vlastně něco, co tu oceňuji nejvíc - ten propracovaný systém, díky kterému může člověk pracovat na svých projektech bez zbytečného chaosu (nebo ho aspoň hodně omezit). Těch 97 kroků nám pomáhá postupovat opravdu jednotlivě krok za krokem, ale to celý ten koncept tady. Upřímně, sledujeme vás se sestrou už celé roky. Zpovzdálí. A celé ty roky se nám zdálo, že je toho systému až příliš, že s dětmi se to musí dělat přece jinak. Trvalo nám dlouho, než nám došlo, že je to právě ten systém, co nám tak strašně moc chybí. Dnes považujeme vstup do skupiny za jedno z nejlepších rozhodnutí v naší práci vůbec!"

Markéta Popovičová, https://www.mamami.cz/

 

"Na programu Úspěšná a Odpočatá oceňuji hlavně bezpečný online prostor, kde mohu bez obav psát své dotazy a pochybnosti. Mám na mysli i to, že zde můžu prezentovat své podnikatelské know-how a vím, že to nikdo nezkopíruje, nebo že mi nebude prodávat své služby, aniž bych o to prosila."

Radka Rubešová, https://www.radkarubesova.cz/

 

"Ochota fundovaně poradit, přímočarost, tah na branku, fakta podložená zkušenostmi, reálné nepřibarvené příběhy, silná komunita schopných a vzájemně si pomáhajících žen. To je skupina Úspěšná a Odpočatá. Dále se mi líbí reálné příklady z praxe, operativní řešení problémů členek programu a prezentace dotažené do puntíku - obsahují i věci, které by mě třeba ani nenapadlo řešit nebo by mi nepřišlo na mysl, že se můžou stát. Nechybí příklady a potenciální rizika všech kroků řešení problému. A líbí se mi i nové grafické zpracování prezentací. Bez kudrlinek...jasně, srozumitelně. Nakonec musím ještě doplnit serióznost. Žádný plytký obsah (otázky typu: „co jste dnes měly k obědu“ apod.), ale jen fakta a přínosné rady."

Petra Uharček, http://www.myhomestyle.cz/

 

"Dominika má velké know-how a sdilí ho s námi. Je jedno v jaké formě, jestli video nebo post. Oceňuji také příspěvky k věci. Dominika sdílí konkrétní situace z daného dne a jejich následné řešení. Pak se mi líbí i sdílení zkušeností ostatních členek. Ve skupině Úspěšná a Odpočatá je velká podpora."

Eva Kopřiva, https://www.praguecoach.cz/

 

"Profesionalita, přímočarost, velké zkušenosti, přehled díky zkušenostem s jinými klientkami, důraz na peníze a peníze a peníze, abychom byly v plusu a úspěšné.🙂💕"

Šárka Králíčková, https://www.atlanta-akademie.cz/

 

"Zrovna nedávno jsem přemýšlela, že se mi se vstupem do skupiny Úspěšná a Odpočatá moc ulevilo. Nastoupila jsem letos a co oceňuji, že jsem na mail dostala všechna předchozí videa, která Dominika natočila. Tím pádem si můžu jet vlastním tempem, postupně doháním ostatní, učím se jazyk skupiny, sleduji myšlení a nejsem úplně mimo mísu. Co je pro mě osobně skvělé, že je jasně daný jednoduše pochopitelný cíl, který Dominika nastavila a se kterým se ztotožňuji a těším se na něj (zdvojnásobit obrat) a mohu k tomu jít postupnými logickými kroky. Krok po kroku se učím jak na to. Co se týče videí, opravdu se z nich učím praktické věci a zavádím je do svého podnikání. Co se týče skupiny, baví mě, že diskuze se opravdu drží témat podnikání a zvládání byznysu s dětmi. Přisuzuji to velmi jasnému stanovení cílovky. Zároveň toto je jedna ze skupin, kde se nebojím přispívat a chci, protože mám pocit, že mohu něco dát a i něco získat. Přemýšlím také o ceně této skupiny. Myslím, že i to má pro mě význam, protože jsem si ji zaplatila v době, kdy se mi vůbec nehodilo tento výdaj mít, tak mě to motivuje získat pro sebe z členství nejvíce. Vnímám to tak, že to, co jsem členstvím získala je přesně to, co jsem zrovna v tomto období potřebovala."

Kateřina Vaníčková, http://www.vanickovi.com/

 

"Velmi oceňuji informace z praxe, popis reality, žádné malování narůžovo, jak je podnikání na mateřské skvělé. Ono totiž někdy není a ani být nemůže. Dominika velmi trefně a věcně "varuje" před riziky. Je pak na každé z účastnic, jak hluboko si sáhne do duše, zda je na volnou nohu připravená. "

Michaela Tréglová

 

"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! 🙂
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou ""podnikatelkou"" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, ""padám na hubu"". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. 🙂
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše ""dokonale vzdušné zámky"", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu!"

Naďa Kelucová

 

Kurz Jsem máma, chci podnikat

"Témata z kurzu „Jsem máma, chci podnikat“ by si měla zpracovat každá žena hned v okamžiku, kdy se jí v hlavě zrodí myšlenka na vlastní podnikání. Ještě dříve, než se vydá na živnostenský úřad a investuje hodiny času a často i financí na projekt, který prostě nemůže fungovat. Už jsem ve fázi testování prvních nápadů, ale kurz předčil má očekávání. Nabídl mi úplně nové úhly pohledu a témata k zamyšlení. Kdybych se do kurzu přihlásila dříve, nemusela bych si na spoustu věcí přicházet zdlouhavě a bolestivě sama.
Díky moc Dominice a Pavlíně za aktivitu v podpůrné FB skupině. Každý den nás motivovaly k plnění úkolů, protože nestačí informace jen poslouchat, ale hlavně se pustit do akce. V živých vysíláních odpověděly na všechny naše dotazy, které nás v průběhu každého týdne napadly. "

Kateřina Jindrová, www.zahradysrdce.cz

 

"Kurz JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT" mě osobně nasměroval. Zjistila jsem, že ne vše dělám špatně, ale už vím kolik a jak dělat, abych to po ukončení mohla dělat dál 🙂 Dozvěděla jsem se spousty super rad a nápadů, jak vylepšit své podnikání, a to podnikám ve dvou odvětvích a pro obě to bylo užitečné (jak služba tak vlastní výroba),"

Lucie Zemanová

 

“Kurz Jsem máma, chci podnikat mi hned v prvních lekcích pomohl vyřadit ze seznamu všechny fantasmagorie, které jsem si představovala, že potřebuji k rozjezdu podnikání - např. velký kapitál - časový nebo finanční. Tím pádem mi ušetřil víc korun, než kolik stál samotný kurz, protože jsem už doslova došla do bodu, že do toho praštím, nakupím nějaké zboží a ""však se to časem nějak prodá"

Pochopila jsem (protože jsem si to konečně spočítala!), že na ten rozjezd vlastně nemám ani těch 3x4 hodin. Stěží naškrábu 6 hodin týdně (za spolupráce manžela). Není proto divu, že jsem nic nerozjela. Kurz mi teď dal hodně podnětů k přemýšlení. Co by se dalo z těch pár zbývajících nápadů udělat, jak to udělat a především vymyslet, kde vzít na to čas. Ale už toto je pro mě velký posun v myšlení dál.”

Katarina Slobodová

 

"Kurz JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT je nabitý informacemi od začátku do konce a mé očekávání nejen naplnil, ale naprosto předčil. Je to přesně to, co mě jako začínající podnikatelku zajímá. Je to pro mě v této fázi pochopitelnější, než program Úspěšná a Odpočatá, kde mají podnikatelky už více zkušeností. I přesto, že už mám podnikání pár měsíců rozjeté, jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí, které pro mě byly buď nové, nebo naopak mě utvrdily v mém tušení. Především mi hodně otevřely oči části o cenách produktů a kupeckých počtech - do čeho všeho se pak promítá to, jak mám cenu nastavenou. Už teď si jsem jistá, že toto podle tohoto kurzu budu upravovat a ceny navyšovat podle rad Dominiky."

Martina Smolková, www.laskyplnetasky.cz 

 

"Kurz „Jsem máma, chci podnikat“ předčil moje očekávání. Nečekala jsem, že v této formě a relativně krátké stopáži uslyším tolik přínosných a užitečných informací. Jelikož uvažuji o tom, že si ke stávajícímu podnikání (je vysoce sezónní), přiberu ještě něco, udělám si určitě cvičení zmiňovaná v kurzu. Byla bych hrozně ráda, kdyby něco takového existovalo, když jsem začínala podnikat!"

Karolína Lauferová, https://www.koakoa.cz/

 

"V kurzu JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT jsem našla plno užitečných rad a postřehů. I když některé věci jsou samozřejmé, je dobré je zdůraznit a mluvit o nich na férovku. To se mi na Dominice Špačkové líbí – jde přímo k věci a mluví o tom tak, jak to chodí."

Nikola Hauptigová

 

"Procházet kurzem JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT bylo jako sledovat detektivní seriál 🕵️‍♀️a postupně odhalovat indicie a těšit se na další díl. Velmi dobře pokrývá potřeby žen/maminek, které chtějí podnikat a neví přesně v čem 🤔 Oceňuji, že jsou videa krátká ⏱ a bylo možné jim denně věnovat pár minut (třeba když se děti dívají na pohádku). O tématech pak člověk může přemýšlet třeba na pískovišti, ale čas u počítače jsem si mohla dobře přizpůsobovat aktuální situaci doma.

📃 Udělala jsem si 8 stran poznámek, postřehů a nápadů ke svému podnikání, změnila jsem částečně pohled na to, jaké služby chci poskytovat. Úplně mě nadchla Magická formule – tak jednoduchá, logická a zahrnuje toho tolik důležitého. Miluji, když se podaří složité věci dát do jednoduché formy."

Michaela Bartoníková, https://bartonice.cz/

 

"Už podnikám, přesto kurz JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT mě v prvních minutách úplně rozsekal. Když jsem do podnikání šla, vůbec jsem si neovědomovala, že budu zastávat hned několik lidí najednou – od výrobce, prodejce, baliče, propagátora, účetní a nyní i programátora. Kdybych to tehdy věděla, do podnikání bych nikdy snad nešla 🤦‍♀️. Kurz hned tuto realitu naservíruje.

Po rozdýchání úvodu jsem ale pokračovala a vedle informací mi přišlo super, že jste mě donutili se podívat na konkurenci. Kupecké počty mě donutily si vše pořádně spočítat. Objevila jsem mezery v mém byznys modelu. Chtěla jsem dělat 4 hodiny denně, ale ve skutečnosti to bylo minimálně 6 hodin a dny, kdy jsem odesílala balíky i 8 hodin, což je moc. Vytvořila jsem díky kurzu rozvrh hodin na měsíční bázi a začala více plánovat. Přinesl mi také zamyšlení nad tím, co vylepšit a jak to dělat jinak."

Lucie Kratochvílová, https://sijemama.cz/

 

"Konečně mi někdo řekl ucelenou cestu, jak nahlížet na rozjezd podnikání s malými dětmi v závěsu. Oproti běžným lákadlům podnikatelských kurzů v online prostředí – tedy rychlému a snadnému výdělku a práci snů s nohami zabořenými v písku, oceňuji v kurzu JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT realističnost, a jakousi uzemněnost. A to v nejlepším slova smyslu. To je to, co mi v jiných kurzech chybělo. Umím se velmi dobře rozběhnout ve snění o podnikání a chrlit nápady jeden za druhým. Zde jsem dostala střízlivé a vyzkoušené postupy, jak začít, abych někam skutečně došla – efektivně. Ocenila jsem modul "Vhodný byznys model pro mámy" a líbily se mi moc úkoly spojené s mapováním kariérního kapitálu. Měla jsem u toho několik AHA momentů.“

Alena Cardová, http://www.fler.cz/alena-carda

 

„Kurz JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT mi hezky a výstižně vylíčil, co obnáší podnikání. Na co se připravit a co všechno je třeba si na začátku uvědomit a naplánovat. Líbilo se mi zamyšlení a napsání si sama se sebou "smlouvu", že podnikání neovlivní můj soukromý život.“

Petra Štěpánková

"Měnit rozhodnutí podle situace je v pořádku, i když to třeba znamená opustit původní cíl. Jeden ze základních poznatků, které jsem si odnesla z kurzu JSEM MÁMA, CHCI PODNIKAT. Skvělá je také sekce o silných a slabých stránkách. Člověk aspoň zjistí, na co si u sebe dát pozor a co je patrně dobré v budoucnu delegovat. V kurzu jsem vše přehledné, má pointu a většinou se v další lekci navazuje na informace z té minulé."

Veronika Cupalová, https://www.mama2.cz/, https://www.cupalova.com/

 

"Kurz je úžasným základem pro podnikající mámy napříč všemi obory. Pokud chcete jako máma podnikat, čtěte „vydělávat podnikáním peníze a zároveň nestrávit podnikáním více času, než v klasickém zaměstnání“, z kurzu si pro sebe s velkou pravděpodobností odnesete něco, co by vám samotné dlouho nedošlo.

Kurz je nabitý spoustou cenných informací, které mohou začínajícím podnikatelkám s malými dětmi ušetřit spoustu času, energie a hlavně peněz. Jednotlivá videa jsou krátká, přitom výstižná s kvalitním obsahem. Z každého modulu si pro sebe odnáším nejeden AHA moment, který mi otevřel oči a já si mohu až postesknout, že jsem ty informace nevnímala dřív. Kdyby ano, mohla bych být dnes ve svém podnikání už dávno mnohem dál."

Lucie Peričková, www.lucieperickova.cz

 

"Kurz jsem absolvovala v době, kdy mi začaly mé děti dopřávat již trochu více volného času a má potřeba seberealizace s kovy v dílně s přibývajícím časem rapidně rostla. Jsem máma chaotička, věděla jsem, že bych ráda podnikala, dostala svou tvorbu více mezi lidi, ale nevěděla jsem, jak to své podnikání nějak konstruktivně uchopit. Kurz Jsem máma, chci podnikat, byl přesně to, co jsem potřebovala. Krásný odrazový můstek. Dominika mi v lekcích systematicky ukazovala, na které oblasti se zaměřit, pokud máma od rodiny uvažuje o podnikání. Ukázala, kde hledat svůj vnitřní poklad. Díky jejím úkolům, otázkám žen ve skupině a podpoře Dominiky i Pavlíny, jsem se na své tvoření začala dívat z trochu jiného úhlu pohledu a začala nacházet cestu, jak jej uchopit víc konzistentněji."

Eva Pikna Kudeljnjaková, https://www.fler.cz/evee-art

 

"Kurz Jsem máma, chci podnikat předčil mé očekávání. Díky Pavlíně s Dominikou, které mě usadily do reality, dnes skutečně vím, že jsou cesty, kudy opravdu nemám chodit a ušetřily mi tím spoustu energie, času a peněz, a naopak mě přivedly na cestu, kde mohu vydělat peníze, věnovat se rodině a mít čas i pro sebe. To je přesně to, co jsem od kurzu čekala a taky to dostala.

Odnesla jsem si především nový pohled na to, jak hledat vhodný byznys model pro mě jako mámu. Velké uvědomění toho, že mám jen omezené množství času na podnikání a jen velmi omezené prostředky, které do toho teď mohu a chci investovat. Taky jsem si ale odnesla množství pozitivní energie a odhodlání."

Markéta Vaňková

 

Poradenství Dominika

"Před konzultací s Dominikou jsem si pokládala tolik otázek, že jsem z toho nemohla ani spát.
V okamžiku, kdy si přeskládala program a stanovila termín, jsem nespala díky přípravě na konzultaci.
Své studio chci prodat a úkolem Dominiky bylo mi pomoci se na vše podívat s nadhledem, aby nejen prodej byl úspěšný, ale studio pod novým majitelem nestrádalo.

Věděla jsem, že má ráda čísla. Já se v nich neorientuji. Už jen to, že jsem se donutila za svými pěti lety podnikání ohlédnout, beru jako přínos konzultace. Nejspíš to postihne každou. Respekt k šanci se posunout s Dominikou dál, je veliký.

Vše proběhlo nejen v naprosto příjemné atmosféře, ale objevilo se i TO - zlatá cihla všeho. Do té chvíle jsem ji neviděla a i ve chvíli, kdy o této mé ""cihličce"" Dominika mluvila, jsem si nebyla jistá, jestli rozumím. 🙂
30 dní po konzultaci je na světě, zatím jen interně"", tzv. Mones metoda. Pracuji na definici licence, materiálech a je to super proces. Až o ní uslyšíte, tak budete vědět, že porodní bábou byla Dominika.

Výsledky konzultací jsou určitě rozdílné, ale to, jak to v mozku Dominiky je v tu chvíli pro nás nastavené a maká, je dokonalý koncert, kde výsledek může být tak nečekaný, jako ten v mém případě.

Ještě jednou s velkou vděčností děkuji za Mones metodu :-)"

Monika Němcová, www.mones.cz

 

"Ozkoušeno: Dominika žije to, co učí, a když káže vodu, tak ji také pije! Při koučování mi předala princip postupného testování projektů, kdy do světa vypustíte ne úplně dokonalý testovací produkt za nízkou zaváděcí cenu. Jasně dáte najevo, že se jedná o rozvojovou fázi, na které se mohou lidé podílet. Ti, co nakoupí, mají radost, z nižší ceny a jsou ochotní odhlédnout od případných nedotažeností. Vy zase s malými náklady zkoušíte, jestli je o takovou věc vůbec zájem. A pokud je, díky zpětné vazbě prvních nakupujících můžete produkt vylepšit a dotáhnout. Už nemusíte trnout, jestli nevěnujete čas a energii, peníze slepé uličce. "

Kristýna Sataryová https://kreslirka.cz/

 

"Již po první schůzce jsem věděla, že Dominika je tím správným partnerem pro start a správné nasměrování mého byznysu. Dominika je velmi zkušená a profesionální konzultantka, která vyniká svým pragmatickým přístupem, má velký rozhled a neustále na sobě pracuje. Jsem přesvědčena, že díky jejím radám jsem již ušetřila spoustu peněz a času. Bonusem dlouhodobé spolupráce s Dominikou je, že vás dokáže náležitě „nakopnout“ a motivovat k tomu, abyste se posouvali stále dál nejen ve vašem podnikání, ale i soukromém životě. "

JUDr. Ilona Černochová LL.M. www.ilonacernochova.cz/

 

"Domi, moc díky za slova podpory, je od Tebe moc hezké, jak pomáháš a povzbuzuješ lidi okolo sebe a dodáváš jim sílu. Máš k tomu prostě dar. Taky jsem moc ráda, že Tě znám, setkání s tebou jsou vždy příjemná a plná inspirace. "

Adéla Moravcová www.ilustratorka.cz/

 

"Pomohla jste mi prakticky uchopit podnikatelské rady, kterých jsem se z neznalosti dříve velmi obávala a nechtělo se mi do nich. Těch obecných rad je, co si budeme povídat, na internetu plno. Po ujasnění si jednotlivých kroků v rozjezdu podnikání vím, že to není nad moje síly, a mám pocit, že jejich plnění bude daleko příjemnější, než jsem si dříve představovala. Díky tomu jsem také přesvědčená, že půjdu jasnou cestou a nebudu muset absolvovat tu "pokus-omyl", kterou mám i částečně za sebou. V hlavě již nemám otazníky, ale jasno. 🙂 "

Eva Horká, www.emocniterapie.cz

 

"Dominiku jsem se rozhodla kontaktovat, když jsem se zasekla ve svém podnikání na mrtvém bodě. Už během pár konzultací se mi podařilo si lépe zorganizovat práci, přestat se věnovat zbytečnostem a začít lépe plánovat. Konečně jsem také začala vnímat svou ženskou stránku a naučila se přizpůsobovat rodinný i pracovní život mé proměnlivosti v rámci cyklu. Velmi jsem také ocenila, že se se mnou podělila o své zkušenosti s pořádáním seminářů a poradenstvím pro podnikající maminky. Na Dominice se mi líbí její realistický přístup, praktičnost doporučení a důraz na spokojenost místo dokonalosti. "

Lucie Václavková, www.lucie.vaclavkova.com

 

"Dominiku jsme oslovili v samotném začátku projektu. Jednak se do hloubky orientuje v potřebách cílové skupiny matek na mateřské a druhak má velmi cenné zkušenosti s rozjezdy podnikání. Dominika vás rozhodně nebude do podnikání nutit ani vás utvrzovat ve vaší myšlence. Naopak. Jsme rádi za otázky, které šly k jádru věci a pomohly nám si uvědomit zpočátku nejasná rizika a úskalí připravovaného projektu. Díky za to, bylo pro nás hodně užitečné dostat tolik rad, tipů a vhledů. "

Pavel Trojánek, https://cz.linkedin.com/in/paveltrojanek

 

"Velice Vám děkuji za e-mail, kde je shrnutá naše včerejší schůzka. Překvapilo mě to a utvrdilo, že jste fakt dobrá 🙂
Za schůzku a možnost setkat se s Vámi ještě jednou velice děkuji, vnesla jste do mé hlavy spoustu otázek. Každopádně také pocit, že už bych opravdu chtěla, aby se moje práce zúročila. "

Zdeňka Šulcová, www.radostnik.cz

 

"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newsletterů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová, https://www.ateliervlese.cz/

 

"Dominiku jsem navštívila na osobní konzultaci celkem třikrát s odstupem několika let. Za tu dobu se její techniky hodně změnily, řekla bych zjednodušily a zredukovaly, současně s tím, jak vzrostl její vhled a profesionální sebevědomí. Dominika ví, co dělá, když se vyjadřuje k nejintimnějším otázkám ženského života. Oceňuji velmi přímý přístup a určitou radikálnost, pomocí níž dokáže v krátkém čase sezení pojmenovat kořenovou příčinu problému. Osobně mi velice imponuje její svobodomyslnost a předsudky nezatížený přístup k sexuální tématice. "

Anima Noira, www.carovnezrcadlo.cz

 

"Je pro mě těžké dát pocity do slov. Setkání s Dominikou má pro mě mnoho vrstev a barev. Vždy jsem se cítila vítána. Její absolutní přijetí mi umožnilo vzpomenout si a odvážit se čerpat ze své vlastní moudrosti, za což jsem jí nesmírně vděčná. Děkuji, že jsi mi ukázala cestu Domů."

Ava Vantomme, www.alchymiezivota.cz

 

"Setkání s Dominikou je jedinečné, inspirující a objevné. Dominika pro mě představuje ženskost samu o sobě a její osobitý a intuitivní přístup mě přivedl k objevování vnitřní ženské síly, moudrosti a lásky. Jsem ráda, že jsem ji poznala, neboť její energie mě přivedla na cestu k sobě, ke spojení se sebou a k vědomému ženství. "

Lucie Frolíková, www.nopinknoblue.cz

 

"Jak se praví …"žádná setkání nejsou náhodná", tedy i setkání a konzultace s Dominikou nebyla náhoda,
byla mi, tak říkajíc, seslána shora v ten pravý okamžik. Díky ní jsem zažila malý zázrak, na který jsem poměrně dlouhou dobu čekala. Jejím vlídným přijetím, pochopením své ženskosti a vlastní individuality přišlo spontánně uzdravení jak duše, tak následně těla. Srdečný dík! "

Michaela Brussová

 

"Děkuji za vaše úžasné informace a objevy, až mě celkem překvapilo, jak to vše jednoduše funguje. Již roky se na sobě snažím pracovat a spojení s dělohou se ukázalo jako klíčové!!! Mohu býti hezky v srdci, ale ten klid a síla, která pramení z dělohy je úžasná…"

Monika Hladíková

 

"Setkání s Dominikou mi pomohlo uvědomit si, v čem je v mé situaci chyba. Měla jsem tušení, které mi potvrdila. Viděly jsme se úplně poprvé a vždycky, když cokoli vyslovila „kápla“ na to pravé. Některé věci řečené nahlas, dostávající jména, přestaly vypadat nezvladatelně. Dominika mě neuvěřitelně povzbudila v práci na sobě. Za což jí nesmírně vesmírně děkuji. "

Jana Plachá

 

Poradenství Pavlína

"Než jsem začala spolupracovat s Pavlínou, tak jsem dělala pořád a za málo. Zakázek se mi nahromadilo moc a já nestíhala. V tu dobu se do toho vložil přítel a razantně prohlásil, že to chce udělat nový ceník a trochu to zjednodušit a zpřehlednit pro mne. Pak jsem narazila na Maminkatelky a začala jsem uvažovat co je ještě špatně. Nakonec jsem začala uvažovat o pomoci a přišla Pavlína Zítková. Pavlína mi pomohla s cenami a jejich dalším vývojem a vždy mi zodpověděla všechny mé otázky. Díky jejím radám jsem překopala skupinku, vyřešila ceník a jeho prezentaci. Po prvním zdražení sice neubylo zakázek, ale příjem se takřka zdvojnásobil. Peněz je více a ty jsem se rozhodla dále investovat. Nový rok chci odstartovat vlastním Webem. Posun v podnikání nastal více méně hned po vystavení ceníku, měla jsem najednou peníze na přípravu vlastního Webu. Děkuji"

Lucie Kratochvilová, https://sijemama.cz/

Kurz Podnikání na mateřské

"Líbí se mi styl mluveného projevu, člověk si připadá, jako by byl na kurzu Podnikání na mateřské on-line fyzicky. Velice přínosné pro maminky, které nemohou přijít osobně na kurz. Výborné jsou konkrétní příklady v tématech, o kterých mluvíte, Dominiko! Z kurzu si odnáším Vaše životní zkušenosti, zkušenosti Vašich přátel a známých - ty jsou nejpřínosnější. Získávám jasnější představu o tom, jak začít podnikat, konečně! 🙂 Kurz změnil můj postoj k podnikání v tom, že jsem si uvědomila, jak je skutečně nutná organizace, plánování, že a jak se dá skutečně zvládnout podnikání i s dětmi. Získané informace chci použít pro rozjezd svého vlastního podnikání. Kurz vřele doporučím svým kamarádkám, které právě začínají s mateřskou, i těm, které mají již větší děti. "

Lia Kasslová

 

"Kurz Podnikání na mateřské: Super! :-), lektorka Dominika Špačková: Super! 🙂 Osobně jsem proti ní amatérka a většinu doby jsem koukala s otevřenou pusou a neubránila jsem se obdivu. 😉 "

Kristýna Pospíchalová

 

"Podnikání na mateřské: Dominika Špačková svému tématu rozumí a opravdu jí zaleží na tom, aby ženy na mateřské nepodnikaly riskantně. Umí poradit i s konkrétní situací. Dostaly jsme poměrně hodně teoretických informací. "

Hana Mráčková

Kurz Srovnej finance do latě! (Ženy, byznys, finance)

"Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala. "

Sylva Hůlová, www.sovahuova.com

 

"S kurzem jsem byla opravdu spokojená. Přestože podnikám více jak 10 let, pomohl mi ujasnit si řadu věcí z oblasti řízení financí a ocenila jsem tipy při správě osobních financí proti rodinným a podnikatelským penězům. Výklad je podán velmi přístupnou formou (řekla bych až "selským rozumem") a cvičení, která kurz doprovází, pomůžou uvědomit si řadu věcí důležitých pro vlastní byznys a správu peněz. Byla jsem nad očekávání překvapená, kolik kvalitních informací jsem se dozvěděla a se vzděláváním u Dominiky hodlám pokračovat. "

Maria Staňková

 

"Do kurzu jsem se nadšeně přihlásila, protože už jsem s Dominikou spolupracovat začala ve spojitosti s jiným produktem a věděla, že to bude sázka na jistotu. Finance jsou základem podnikání a tak i tento kurz, ač se může zdát jako podřadný, je důležitý víc než myslíme. Možná ho nebudete sledovat s otevřenou pusou od začátku do konce, ale jako já budete neustále opakovat nojó, však vím, proč už jsem to neudělala, proč už jsem to nezařadila… Spousta trknutí a nakopnutí. Děkuji za něj! "

Zuzka Janglová

 

"Díky kurzu "Ženy, byznys, finance" jsem pochopila, v čem spočívá naprosto odlišný přístup k financím, pokud je člověk zaměstnaný a pokud se chce podnikáním uživit. Dominika velmi srozumitelně říká, co je potřeba si přenastavit v hlavě a které nové návyky začlenit do svého života a podnikání tak, aby trojkombinace: mateřství-podnikání- život dobře fungovala. Děkuji za to, k poznámkám z kurzu se stále a ráda vracím a budu vracet. Velmi obohacující! "

Petra Fejtková

 

Kurz Od nápadu k produktu

"Chtěla bych moc poděkovat za vše, Dominiko. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejen, že jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Čeká mě ještě hodně práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi."

Lenka Olšová

 

Kurz Můj neporazitelný plán

"Kurz Můj neporazitelný plán mi poskytl opět další návody, jak pracovat při dětech. Díky, Dominiko, za praktické tipy. Počínaje tím, jak přistoupit k plánování času, který mám s dětmi k dispozici, a zároveň nezapomínat na svoje potřeby. Prostě tak, abych zvládla všechno, co si přeji, a nehroutila se z toho. Proč si vytvořit časovou rezervu. A jak to vše přehledně zpracovat. A to jak v horizontu krátkodobém, tak i dlouhodobém. Jak přistoupit k vizím a jak moje vize souvisí s plánováním mého času a práce. Že součástí plánů jsou i finance, protože byznys se nedá dělat bez toho, aniž bych vydělávala peníze. A na tom není nic špatného. 😉 Jak si vybrat můj hlavní projekt, jak k němu přistupovat a jak ho v čase realizovat. Prostě opět samé praktické rady, které ve své práci hodlám využít. "

Michaela Tréglová

Pokračujte zde: