Naučte se zdvojnásobovat příjmy i na poloviční úvazek

Bez šéfů na zabití a bez 12ti hodinových pracovních dnů, kdy brečíte, že nevidíte své dítě

Co kdybyste nemusela řešit finance a i po mateřské měla dost času na své děti?

Nepracujete od rána do večera. Během odpoledne chodíte na procházky a kafíčka s kamarádkami. Prostě jen, abyste si provětrala hlavu.

Rozhodujete se kdy a co (a jestli vůbec) chcete dělat. Nejen na mateřské. Ale i po ní. Po celý zbytek pracovní kariéry.

Já vás to ve skupině Úspěšná a odpočatá naučím. Klientkám pomáhám zdvojnásobovat obrat už 10 let. Místo motivačního obsahu, který vás nikam neposouvá, získáte konkrétní postupy. Jednoduchý a roky prověřený systém, kterým já sama dokáži obrat i ztrojnásobovat.

Naučíte se systém, který funguje

... i když jste se zatím bez výsledku motala ve stejných věcech

... i když podnikáte punkově a vůbec nevíte, jak se to doopravdy dělá

... i když ve vašem okolí není nikdo, kdo by s vámi chtěl mluvit o byznysu

A je jedno, jestli máte roční obrat 200 tisíc nebo 2 miliony korun.

Většina lidí netuší, jak těžké je podnikat na mateřské

Mateřská "dovolená" je v kombinaci s vlastním byznysem docela jízda. Ať o ní slyšíte sebevíc, nikdo vás na první dítě nemůže dostatečně připravit. Jen péčí o domácnost každý den strávíte skoro půl úvazku a přitom se celý den staráte o mrně.

Večer jste pravidelně tak unavená, že máte mlhu před očima. Na práci vám už prostě nezbývá síla.

Nejčastěji proto u žen vidím, že pro podnikání nemají dostatečnou podporu okolí.

A bez té nemají dostatek času.

A pak se nemůžete divit, že jste z podnikání psychicky vyčerpaná. Že jste zdrchaná, když se snažíte uživit. Nevychází vám náklady, marketingové akce nemají pořádný efekt a vy už toho máte dost. Takovéhle podmínky prostě nemůže zvládnout nikdo.

Představte si ale úplně jiný scénář.

Díky placenému hlídání přes den pravidelně dospáváte únavu. Za prosluněných jarních dní vyrážíte na procházku do parku, kde zrovna rozkvétají pampelišky a do vlasů vám fouká lehký vánek. Když se někde zaseknete na 2 hodiny, nic se neděje. A některé dny jednoduše nepracujete, protože s dítětem raději jdete do ZOO za pandami, opičkami a tučňáky.

Můžete si to dovolit, protože váš byznys velikou část příjmů generuje automaticky.


Proč vám nikdy nebudu radit nesmysly?

Jsem původem z hodně chudé rodiny. Moji rodiče nikdy nevydělávali víc než 12 tisíc a mně jako dítěti vadilo, že nosím hnusné oblečení.

Vadilo mi, že nemůžeme jet na dovolenou v zahraničí a vadilo mi, že musíme divným způsobem šetřit peníze.

Když jsem chodila na střední, 2 roky jsme neměli na nové boty. Prachy nebyly a já z rodičů cítila, že je to trápí. Dostávala jsem peníze, které mi sotva stačily na svačiny a měla jsem si z toho kupovat i oblečení.

Před gymplem jsem vstávala ve 4:30, abych do půl osmé uklízela bar.

Štěstí mi do klína nespadlo. Neměla jsem finanční podporu rodičů, ani bohatého manžela. A úspěch jsem si musela vydřít.

Když jsem ve 22 letech rozjížděla byznys, jedla jsem několik měsíců jen čočku s rýží. Bylo to nejlevnější jídlo, co se dalo koupit. A já vůbec netušila, jak se ze zdánlivě bezvýchodné situace vyhrabat.

V roce 2004 neexistovaly žádné návody.
Nebyly portály pro volnonožce, ani žádný ucelený podnikatelský systém, který bych mohla využít. Musela jsem přečíst stovky knih, párkrát spadnout na hubu a všechno sama objevit.

Nejsem samozvaný guru, co si prošel 3 online semináře a učí teorii, kterou nikdy nevyzkoušel.

Vlastní systém jsem dávala dohromady 8 let a stálo mě to stovky tisíc v přímých i nepřímých nákladech. Jen během koučování 1 na 1 jsem ho naučila přes 100 podnikatelek.

A dnes díky tomu pracuju okolo 20 hodin týdně, obrat každý rok zdvojnásobuju nebo ztrojnásobuju a s mužem jsme si koupili dvougenerační rodinný dům. Během letních dnů chodím pracovat na 750 metrovou zahradu a s dcerou jdu klidně 5x týdně do restaurace, protože se mi zrovna nechce vařit.

Neřeším, jestli si můžu dovolit něco, po čem zrovna toužím. Když si chci koupit luxusní sushi tác za 3,5 tisíce, koupím si ho.

Vypracovala jsem se z ničeho. Dokážu proto pomáhat podnikatelkám, co jsou na začátku cesty a nemají moc peněz. Tak i úspěšným ženám, co vydělávají milion ročně.

Tím se liším od konzultantek, které vám radí: "Dejte do toho všechno!"

Na to s dítětem nemáte čas. Některé typy podnikání s mateřstvím nikdy nespojíte, protože práci nemůžete věnovat celý den. Třeba v kavárně musíte být první roky 16 hodin denně. Někdo taky radí, že si máte najmout super lidi. Ale tyhle konzultantky zas vydělávají tolik, že už si nevzpomínají na to, že na začátku nemáte peníze.

Já tohle všechno chápu. Sama mám dítě a zažila jsem období úplné chudoby.

Byznys není koníček. Jeho úkolem je něco úplně jiného

Podnikáte kvůli penězům a časem musíte začít slušně vydělávat. Potřebujete vydělávat víc, než jste měla jako zaměstnankyně. To proto, abyste dokázala vykrývyat slabé měsíce. Jinak to dopadne vždycky stejně.

Po 2 až 4 letech podnikání dojdete na hranici sil. Ocitnete se na pomyslné hranici přežití, kdy vás doběhnou vlastní mouchy. A zmizí entuziasmus, kterým jste to dřív táhla.

V tu chvíli máte na výběr.

Buďto to začnete dělat líp, nebo se na podnikání úplně vykašlete.

Základem je nebýt na všechno sama. A mít spolehlivý zdroj informací, který vám krok po kroku vysvětluje, jak na to. Prostě jednoduše sledovatelný návod.

Přesně proto jsem vymyslela systém, se kterým můžete pracovat na poloviční úvazek. Sadu principů, se kterými každý rok můžete zdvojnásobit obrat.

Sama jsem po narození dcery první 3 roky pracovala 12 hodin týdně. A i tak jsem každý rok zvládla zdvojnásobit příjmy.

Chápu proto, že jako matka nemůžete moc experimentovat.

Nemůžete třeba rok zkoušet Facebook, abyste zjistila, že nefunguje.

Mezi konzultanty je ale spousta šarlatánů. Přečtou si pár knih a začnou nahrávat motivační videa, ze kterých se nic nenaučíte. Proto se po nich po pár letech slehne zem, a přesně proto se o nich nikdy nepíše v uznávaných médiích. Je to totiž jen bublina uměle vytvořená internetovým marketingem.

V souvislosti s tím se nabízí otázka: "Čím jsem jiná?"

No... já nezačínala jako konzultantka. V minulosti jsem prodávala kde co. Stavební spoření, doplňky stravy, čokolády.... Měla jsem vlastní centrum osobního rozvoje a chvíli taky pomáhala americkým firmám, které tu chtěly investovat třeba 20 milionů dolarů.

K radění ženám na mateřské jsem se probojovala postupně. Přes vlastní podnikatelské chyby. Přes dny plné hladu. Přes poradenskou práci v neziskovce.

A konzultantku dělám už 10 let.

Možná i proto jste mě mohli vidět v médiích jako Žena a život, Respekt, Lidové noviny, Česká televize, Marie Claire, Vlasta nebo Mladý podnikatel.

Celý život jsem pracovala na tom, abych byla tam, kde jsem teď.
Mým dovednostem důvěřuje například Robert Vlach, zakladatel portálu Navolnenoze.cz. Povídala jsem si s ním v rámci série Jak podnikají profesionálové.

Jen 20% podnikatelů zvládne přežít první rok. A polovina z nich zkrachuje během dalších 4 let.
Váš příběh to ale nebude.

Pokud v byznysu chcete uspět, potřebujete pomoc. Potřebujete rady zkušenějších a potřebujete psychickou podporu v době, kdy se vám nedaří. Potřebujete vidět, že ostatní podnikatelky řeší stejné problémy. A že o sobě pochybují úplně stejně jako vy.

Nemá smysl se ubíjet skládáním informací z různých blogů. Je to jako slepovat rozbitou skleničku, když víte, že vám části chybí. A nemáte se přitom na koho obrátit s prosbou o pomoc.

Proto vznikla facebooková skupina Úspěšná a odpočatá. Je to nenákladný způsob, jak se naučit všechno potřebné pro rozjezd a udržování úspěšného podnikání. Takového, které vám ostatní ženské budou závidět a nebudete při něm na všechno sama.

Ráda bych vám představila řešení

Skupina Úspěšná a odpočatá je postavená na principech, díky kterým obrat (minimálně) zdvojnásobuju až 6 let. Funkčnost systému jsem si během koučinku a kurzů vyzkoušela na stovkách žen a skupina na Facebooku funguje přes 1,5 roku.

Úspěšná a odpočatá zahrnuje videa, se kterými se naučíte budovat stabilní a výdělečný byznys. V současné době je v něm přes 60 videí a v průběhu každého roku nahraju dalších 50.

Kromě toho získáte přístup do diskuze, kde vám s vašimi problémy radím nejen já. Ale i další podnikající ženy, které jsou odbornice ze všech možných možných odvětví. Objevíte tam fyzioterapeutky, psycholožky, konzultantky, webdesignerky, ředitelky školek i dámy, které zabývají ruční výrobou...

Diskuze fungují také jako psychologická poradna. Vidíte, že i jiné ženy při podnikání řeší stejné věci. A můžete se inspirovat jejich zkušenostmi.

S podnikáním vám navíc pomáhají šablony, se kterými je to o dost jednodušší. Třeba díky tomu, že přesněji zacílíte marketing a propagace se tím výrazně zlevní.

Důležitou součástí jsou i horká křesla. Rozhovory 1 na 1, kdy s vámi přes videokonferenci řeším konkrétní podnikatelskou výzvu. A na video se pak můžou dívat i ostatní ženy (stejně jako vy se můžete dívat na jejich horká křesla). Navzájem se tak posouváte vpřed.

Do skupiny se určitě nepřidávejte, pokud...

Jste volnonožec, co si chce všechnu práci dělat sám. Bez delegace podnikání nerozvinete. Mám třeba klientku, která je úžasná fyzioterapeutka a myslela si, že s lidmi musí pracovat sama. Nakonec vymyslela systém, jak vycvičit tým a její firma je teď v regionu nejlepší
Vadí vám, že občas zapomenu odpovědět na váš dotaz a u videa se oproti plánu trochu zpozdím. Trpím na ADHD a občas se cítím tak, že prostě nemůžu pracovat. A taky jsem sama máma a nekonzistentní přístup je daný okolnostmi. Ale vždycky vše zpětně doženu
Stačí vám vydělávat třeba 7 tisíc měsíčně
S dítětetem chcete být 24 hodin denně. Pokud si alespoň občas nezařídíte hlídání, na byznys nikdy nebudete mít dost času. Na práci většinou potřebujete souvislé bloky 3-4 hodin, kdy vás nikdo neruší
Čekáte, že zítra začnete vydělávat ohromné peníze. Můj systém funguje, ale zavádíte ho postupně
Nechcete slyšet o slepých cestách a raději se držíte svého nápadu, i když nikdy nebude výdělečný

Moje řešení je pro vás naopak ideální, když...

... chcete pracovat sama na sebe

... nemůžete každý den v práci trávit 10 hodin

... se potřebujete věnovat rodině a dětem

Zkrátka, když máte vizi nějakého příjmu, který byste jako maminka ráda měla.

U Úspěšné a odpočaté nevadí, když pro podnikání nemáte vzor v rodině. Nevadí, když se o něm nemůžete bavit s přáteli. A dokonce ani nevadí, když vás byznys drtí.

Je to totiž skupina podobně smýšlejících maminek, které si uvědomují, že podnikání nemá jen krásné světlé stránky. A funguje nejen jako podnikatelská ispirace, ale i jako psychická podpora.

Pracovní tempo si udáváte vy sama

Mám ráda zdvojnásobování obratu, protože to s většinou podnikání můžete zvládnout.

Ale mám členky, kterým stačí zvednout obrat o 20% a takové, kterým se ho daří i ztrojnásobit. Je jen na vás, jak moc chcete růst a kolik času tomu věnujete.

Zdvojnásobila jsem obrat a přestala bojovat s cenou

Dřív jsem si z podnikání nevyplácela žádnou odměnu. Před koučováním a skupinou jsem jen pokrývala náklady. Fungovala jsem hodně punkově a na základě intuice. Teď mám 2x větší obrat, než jsem měla na začátku. A každý měsíc si vyplácím peníze.

Díky Dominice jsem si uvědomila, že náš projekt potřebujeme komunikovat jiné cílové skupině. Děláme krabice pro děti, o kterých jsme původně mluvili jako o vyráběcích krabicích. Zákazníci čekali, že tam bude hodně materiálu na tvoření. Přišlo jim to předražené a často si stěžovali na cenu.

O produktu jsme díky Dominice začali mluvit jako o vzdělávacích krabicích. Dost přemýšlíme nad tím, aby to děti něco naučilo. A dnes máme úplně jinou klientelu. Rodiče s vyšším příjmem, co vzdělání berou jako investici a s krabicemi jsou spokojení.

Nám tím odpadla spousta stresu a stouply příjmy.
Kateřina Piliarik, ani-muk.cz

Co členstvím ve skupině získáte

vychytávka #1: Videa - Naučíte se, co dělat, aby podnikání nestálo na jedné noze. Aby nehrozilo, že zkrachujete kvůli změnám trhu

Každé 2 měsíce do skupiny nahrávám spoustu nových videí. A když řeknu: "Hlídejte si peníze!", natočím klidně i 10 videí, jak to dělám. Ke všemu dávám konkrétní postupy, ze kterých získáte úplně jasnou představu, jak na to.

Skupina vám tak pomáhá, když je pro vás náročné naladit se na podnikatelský život.

Ujasňujete si v ní, co máte dělat.

Většina žen bojuje třeba se zdražováním. Ale s Úspěšnou a odpočatou k tomu získáte potřebné znalosti i psychickou podporu.

Skupina na Facebooku má jednu velikou výhodu. Nemusíte nikam chodit a můžete se jí věnovat, i když nemáte moc času. Většina videí zabere zhruba 20 minut a spousta maminek je stihne dokoukat během oběda.

Marketingové problémy se skupinou vyřeším za večer

Mám na to tak 2-3 hodiny měsíčně. Jenže za tu dobu najdu, co zrovna potřebuju. Třeba když mám nějakou otázku ohledně marketingu, stihnu jí vyřešit. Věřím, že se mi ta investice vrací. A chtěla bych se skupině a sledování videí věnovat víc.
Barbora Kompanová, hura-ven.cz

Každé 2 měsíce dostanete 8-12 videí. Pokaždé nahrávám sérii, která se týká jednoho tématu.

Detailně tak pochopíte, jak si vést třeba projektový deník. Když si činnosti zapisujete, můžete stejnou práci příště udělat klidně i za polovinu, nebo třetinu času. Anebo ji jednoduše předáte někomu dalšímu a on ji zvládne udělat stejně dobře.

V každém videu navíc objevíte jeden úkol, který vám pomůže zvýšit obrat.

Videa natáčím průběžně, takže můžu reagovat na vaše dotazy. Když se často ptáte na stejný problém, nahrávám návod, jak na to.

Neřeším navíc, co je zrovna ve světě trendy. Točím o tom, co mám roky vyzkoušené a videa díky tomu nezastarávají. Co je super rada dnes, bude přínosné i za rok, dva, pět.

Z videí se naučíte třeba...

 • Jak na zboží nebo služby, za které vám lidé utrhají ruce
 • Co musím udělat proto, abych do konce roku zdvojnásobila obrat
 • Jakým způsobem vyhodnotit marketingové akce a poznat ty, které se mi vrátí třeba pětinásobně
 • Co dělat, když projekt nestíhám dodělat do konce roku? Jak ho prodat i nehotový
 • Jak plánovat, abych toho za zlomek času stihla spoustu

vychytávka #2: Diskuze a podpora - Víte, co řeší (skoro) každá podnikatelka?

Do diskuze každou chvíli přistane problém, který vás donutí zamyslet se. Přemýšlet nad tím, jak to děláte právě vy.

Do debat se zapojuji nejen já, ale i jiné maminkatelky. Najednou na to nejste samy. A když podobné situace neřešíte správně, diskuze vám pomáhají přístup změnit. Anebo o věcech uvažovat jinak.

Dostáváte tak konkrétní rady, jak se (zkrachovat) zachovat.

Skoro pořád řešíme...

 • nedostatek času (Je toho na mě moc, co s tím?)
 • finance (Jak si můžu zajistit pravidelnou výplatu, když má byznys své výkyvy?)
 • komunikaci se zákazníkem (Co mám dělat, když mi klient napsal, že je to moc drahé?)

Díky otázkám jiných žen tak vidíte, že řešíte úplně stejné věci jako ostatní. A že je to normální.

Kvůli izolaci v mateřství snadno můžete propadat pocitu, že jste neschopná. Že se vám nedaří. A že by někdo jiný stejnou situaci zvládl lépe.

Ale můžu vám garantovat, že 90 % problémů řeší i jiné podnikatelky.

Občas potřebujete jen morální podporu. Potřebujete někoho, kdo vám řekne, že je to v pohodě. Skupina proto pomáhá se sebedůvěrou. Spousta žen si v ní najde kamarádky, se kterými si volá, sdílí stres a pomáhá si ve chvílích, kdy se ta druhá cítí neschopně.

Když máte malé dítě, z domu se nedostanete. V Úspěšné a odpočaté ale máte kontakt s okolním světem a budujete si síť známých.

Někdy z toho vznikají i byznysové spolupráce.

vychytávka #3: Šablony - Stejnou práci stihnete za zlomek času

Nevymýšlejte pokaždé znovu kolo. Jako podnikající maminka máte život i tak dost těžký.

Ve skupině proto máte šablony, které vám práci zjednodušují.

Objevíte tam třeba...

 • předlohu pro rychlejší psaní článků na blog
 • šablonu na vytvoření milovaného zákazníka (marketing vám konečně začne fungovat)
 • projektový deník, se kterým se u opakovaných činností dostanete klidně i na čtvrtinu času

Zjistila jsem, jak každý měsíc pracovat o 4 dny méně

Díky návodu ve skupině jsem si vytvořila projektový deník na copywritera. Určila jsem si v něm činnosti a postupy, co od něj potřebuju.

Našla jsem díky tomu copywriterku, která mi ušetří 4-5 pracovních dnů. Sama přitom stejnou práci stihne za den. Já nad tím totiž hrozně přemýšlela, trvalo mi to a vůbec mě to nebavilo. Teď mám spoustu času na věci, které dělat chci.
Kateřina Hefny, emapodebrady.cz

vychytávka #4: Horká křesla - Způsob, jak zdarma získat hodinový koučink

Skupina je připravená přesně pro maminku jako jste vy.

Pro ženu, která si o byznysu potřebuje uvědomit spoustu věcí.

Nechci, abyste trávila roky tím, že utrácíte stovky tisíc za chyby, které já už udělala. Po 14 letech v podnikání, 10 letech poradenství a stovkách přečtených knih ty situace vidím hned.

Spoustě problémů se mnou předejdete. Často si uvědomíte, že byste se pouštěla do projektů, které zaberou 10x víc práce, než si myslíte. A to s nulovým výsledkem.

2x do roka proto můžete využít službu horké křeslo. Během té do hloubky probereme váš konkrétní problém.

Uděláte si přípravu, já problém během 10 minut nastuduju a situaci pak ve 20 minutách rozebereme. Dám vám stejné rady, jako kdybych vás koučovala. Jen rozhovor nahrajeme na video, aby se z něj mohly poučit i ostatní členky skupiny.

Zkoumat můžeme třeba otázku: "Proč mi byznys po letech najednou přestal vydělávat?"

Dám vám příklad z koučinku. S jednou maminkatelkou jsme se podívaly na cenovou strategii a já zjistila, že dáma několik let nehýbala s cenami. Kromě toho bylo potřeba přestat s některými prodělečnými aktivitami.
Navrhla jsem jí strategii, se kterou se ze ztráty 200 tisíc vrátila k tomu, aby měla rozumnou výplatu. A firmu díky tomu nemusela položit.

Úspěchy, kterých dosahují členky
A můžete jich dosáhnout i vy

 1. Během 12 měsíců se z prodělečného byznysu stane ziskový
 2. Za rok stabilní výplata 50 tisíc
 3. Často roční zdvojnásobení obratu

S členstvím ve skupině budete mít klidnější spaní

České ženy se v podnikání podceňují, skoro jako by jim chybělo sebevědomí. A s tím vám skupina pomůže. Vidíte díky ní, že všechny řešíme to samé.

Úspěšná a odpočatá mi dodává klid. Z reakcí ostatních lidí si navíc dokážu vytáhnout to, co můžu napasovat na svoje podnikání. A to mě posouvá.
Veronika Kristková, fyziobeskyd.cz

Často od klientek slýchám, že obsah spousty kurzů a skupin je oproti tomuhle projektu spíš motivační. A člověk po roce nevidí žádný zásadní rozdíl. Úspěšná a odpočatá se oproti tomu soustředí na konkrétní výsledky.

Když chcete, můžete každý rok v pohodě zvládnout zdvojnásobení obratu.

Nejde to bez práce a nemůžete čekat, že to udělám za vás. Pokud ale využíváte informace z videí a můj systém pečlivě zavádíte, příjmy vám tímhle tempem rostou, ať už máte roční obrat 200 tisíc, nebo milion.

Úspěšnou a odpočatou se naučíte, jak neustále inovovat. Jak se připravit na slabé roky a jak budovat podnikání, se kterým budete vydělávat příštích 30 let.

Součástí skupiny je navíc sada videí, se kterými pochopíte, jak na kurz během 3 měsíců vydělat několikrát.

Postupně přijdete na to, jak si zajistit klidnou budoucnost.

Docvakne vám, proč to tak dělat

Dneska se člověk může snadno topit v informacích. Na všechno jsou knížky, návody, e-booky... jenže výhodou téhle skupiny je, že se Dominice můžete dívat pod ruce. Vidíte, jak řeší konkrétní problémy jiných lidí. A hned vám docvakne, proč to tak dělat.

Nad některými věcmi jsem původně mávla rukou, že tomu nevěřím. Slyšela jsem je nejdřív na 2 kurzech, ale teprve po sledování videí ve skupině mi to došlo. Bylo to, jako když s autem vyjedete na kopec a vidíte, kudy vede cesta dál. Pochopila jsem, proč ty postupy používat.
Hana Konečná, zirafka.cz

Jaká verze Úspěšná a odpočatá je pro vás ideální?

IHNED

7,800 Kč

roční členství

Neomezený přístup k více než 250 videím

Přístup k facebookové skupině

Živá vysílání a webináře

2x Horké křeslo

6x on-line setkání mastermind
Najdi svoji příležitost

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 29

S kurzem CHCI PODNIKAT

9,900 Kč

roční členství

Neomezený přístup k více než 250 videím

Přístup k facebookové skupině

Živá vysílání a webináře

2x Horké křeslo

6x on-line setkání mastermind
Najdi svoji příležitost

Videa z kurzu Jsem máma, chci podnikat

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 35

VEDEME VÁS ZA RUKU

18,300 Kč

roční členství

Neomezený přístup k více než 250 videím

Přístup k facebookové skupině a živá vysílání a webináře

Živá vysílání a webináře

2x Horké křeslo

6x on-line setkání mastermind
Najdi svoji příležitost

6x on-line setkání mastermind
Letos zvládnu zdvojnásobit

1x individuální konzultace s Dominikou (2 hodiny)

Videa z kurzu Jsem máma, chci podnikat

V ceně 3 evaluace brzd a nasměrování dalšího procesu s Pavlínou

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 10

varianta 1

Úspěšná a odpočatá - Ihned

Neomezený přístup k více než 250 videím, které vás naučí zdvojnásobovat obrat. Sledovat můžete přes 30 hodin lekcí v modulech jako Jak letos zdvojnásobit obrat, Prodej, Marketingové portfolio nebo Jak na krizi

Přístup k facebookové skupině, která pomáhá předcházet problémům. Kromě ostatních členek v ní odpovídám i já a skupina slouží jako podpora, abyste na všechno nebyla sama.

Živá vysílání, kde Dominika nebo Pavlína odpovídá na všechny vaše dotazy nebo si zveme zajímavé hosty z různých oborů, kteří předávají své zkušenosti a vědomosti.

Webináře jsou vždy zaměřené na konkrétní tématický celek. Díky tomu dostáváte skvělou příležitost nejen získat informace a hodnotu k dané problematice, ale také se můžete cíleně rovnou během vysílání ptát na to, co vás zajímá. Běžně budou za poplatek, ale členky Úspěšné a Odpočaté je mají v ceně.

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 29

Roční členství ve verzi na zkoušku stojí 7,800,- Kč (21.37 Kč za den)

nebo 4 měsíční splátky po 2,600.00,- Kč

Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se na podpora@maminkatelky.cz

Začínáte ihned

varianta 2

Úspěšná a odpočatá - s kurzem Chci podnikat

Neomezený přístup k více než 250 videím, které vás naučí zdvojnásobovat obrat. Sledovat můžete přes 30 hodin lekcí v modulech jako Jak letos zdvojnásobit obrat, Prodej, Marketingové portfolio nebo Jak na krizi

Přístup k facebookové skupině, která pomáhá předcházet problémům. Kromě ostatních členek v ní odpovídám i já a skupina slouží jako podpora, abyste na všechno nebyla sama.

Živá vysílání, kde Dominika nebo Pavlína odpovídá na všechny vaše dotazy nebo si zveme zajímavé hosty z různých oborů, kteří předávají své zkušenosti a vědomosti.

Webináře jsou vždy zaměřené na konkrétní tématický celek. Díky tomu dostáváte skvělou příležitost nejen získat informace a hodnotu k dané problematice, ale také se můžete cíleně rovnou během vysílání ptát na to, co vás zajímá. Běžně budou za poplatek, ale členky Úspěšné a Odpočaté je mají v ceně.

Kurz CHCI PODNIKAT - jako bonus dostáváte přístup k celkem 53 videím z kurzu Jsem máma, chci podnikat. Díky nim si můžete nejen byznys model nastavit, ale také se ujistit, že ten současný byznys model stojí opravdu na pevných základech a je dlouhodobě udržitelný.

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 35

Roční členství ve verzi na zkoušku stojí 9,900,- Kč (27.12 Kč za den)

nebo 4 měsíční splátky po 3,300.00,- Kč

Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se na podpora@maminkatelky.cz

Začínáte ihned

varianta 3

Úspěšná a odpočatá - Vedeme vás za ruku

Neomezený přístup k více než 250 videím, které vás naučí zdvojnásobovat obrat. Sledovat můžete přes 30 hodin lekcí v modulech jako Jak letos zdvojnásobit obrat, Prodej, Marketingové portfolio nebo Jak na krizi

Přístup k facebookové skupině, která pomáhá předcházet problémům. Kromě ostatních členek v ní odpovídám i já a skupina slouží jako podpora, abyste na všechno nebyla sama.

Živá vysílání, kde Dominika odpovídá na všechny vaše dotazy nebo si zveme zajímavé hosty z různých oborů, kteří předávají své zkušenosti a vědomosti.

Webináře jsou vždy zaměřené na konkrétní tématický celek. Díky tomu dostáváte skvělou příležitost nejen získat informace a hodnotu k dané problematice, ale také se můžete cíleně rovnou během vysílání ptát na to, co vás zajímá. Běžně budou za poplatek, ale členky Úspěšné a Odpočaté je mají v ceně.

Evaluace brzdy - celkem 3krát do roka máte možnost si nechat vypracovat Pavlínou Zítkovou a odhalit brzdy ve vašem podnikání. Na základě výsledku pak nastavíme přesně vám na míru proces a další postup v rámci skupiny a videí, kam postupovat, abyste tuto brzdu odstranily.

Přidat se do skupiny a zdvojnásobit obrat

Počet zbývajících míst: 10

Roční členství ve verzi na zkoušku stojí 18,300,- Kč (50.14 Kč za den)

nebo 4 měsíční splátky po 6,100.00,- Kč

Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se na podpora@maminkatelky.cz

Začínáte od roku 2021

Dominika Špačková v médiích

100% záruka spokojenosti

Vím, kolik je na trhu produktů, které z vás vytáhnou peníze a naučí vás prd. A vím také, že Úspěšná a odpočatá funguje. Nabízím proto 14 dní, během kterých můžete zažádat o vrácení peněz. Podmínkou je, že nevyužijete horkého křesla a neproběhne flexikoučování.

Bez Dominiky bych podnikání asi zabalila

Pro mě byla důležitá práce s cenou. Čtyři roky jsem ji držela nízko a chtěla to zabalit. Nedokázala jsem si pro sebe dát pořádnou přirážku. Náklady sice vycházely, ale nebyl dostatek na výnosy. Dominika mi zvýšení ceny pomohla komunikovat. Má totiž dost propracovaný systém zdražování.

Dnes mají zákazníci o něco dražší zeleninu a nijak hromadně se neodhlašují. Místo toho, abych s podnikáním přestala, se mi konečně začíná dařit.

Prošla jsem i jinými on-line kurzy a při porovnání s nimi v první řadě cítím trochu jinou energii. Z některých kurzů jsem měla pocit, že se autor snaží inkasovat peníze a pak už ho účastník tolik nezajímá. To o Dominice říct nemůžu.
Iva Jančíková, ceskaselka.cz

P.S.: Jako podnikající máma musíte dělat těžké životní volby. Stává se, že nemáte čas na partnera. A když si to nenastavíte správně, řešíte každý druhý večer, jestli doděláte práci, kterou jste slíbila na další den. Anebo jestli raději strávíte čas s mužem.

Předejděte tomu, že vlastního byznysu jednou budete litovat. Spousta žen totiž podnikání na mateřské nezvládne a po 3 letech se vrací úplně vyčerpaná do zaměstnání. Skupina Úspěšná a odpočatá tomu pomáhá předcházet.

Vaše Dominika

circle