Pevné datum, pevný termín

Koučování probíhá pravidelně každých 14 dní (až na výjimky jako např. svátky a prázdniny) a Váš vybraný termín Vám držíme dlouhodobě. Koučovací místa máme z 90% plná a proto je dobré vybrat takové termíny, které víte, že vám budou vyhovovat dlouhodobě.

Když termín vybíráte nevadí, pokud v několika prvních týdnech některá data máte blokovaná na něco jiného. Podstatné je, abychom našly takový termín a čas, který se Vám hodí dlouhodobě.

Jakékoli dlouhodobé změny v kalendáři jsou pomalé – například, když budete potřebovat změnit dlouhodobě termín koučování, většinou budeme muset několik týdnů počkat dokud se neuvolní nové místo například po klientce, která odchází na mateřskou.

Koučování probíhá vždy v ranních a brzkých odpoledních hodinách. To znamená, že koučovací hodiny začínají v 9:00 a poslední začíná nejpozději okolo 14:00.

Toto časové rozložení nezáleží na tom, že by Dominika nechtěla vyjít vstříc, ale jde o vyzvedávání dětí ve školce, škole atd. Protože přes týden je Dominika sama na péči o dítě – partner tráví čas mimo republiku.

Na koučování Dominika potřebuje plnou pozornost a 100% soustředění. Proto je nejlepší pracovat, když je dítě ve škole.

Pokud termín na koučování teprve vybíráme, většinou vám pošleme 1 – 3 možné volné termíny. Vzhledem k aktuální obsazenosti termínů je možné, že budeme mít volný jen jeden, případná další místa budou volná místa až za několik týdnů.

Tento termín pro Vás bude rezervovaný po celou dobu koučování (tedy na tu dobu, kterou máte předplacenou).

Další navazující informace týkající se koučování najdete zde.