Koučování

Spokojenost, kariéra, mateřství - tyto oblasti u ženy nejdou oddělit. Poradenství dělám tak, aby respektovalo konkrétní životní situaci ženy a vedlo k vyváženému a spokojenému životu.

Potřebujete poradit s byznysem?

Nevydělává? Nebo zatím málo? Nemůžete si pravidelně posílat výplatu, i když to už vydělává? Je té práce na vás moc, nestíháte ji, a dokonce přestáváte mít čas na děti? Nebo se chcete na byznys při dětech připravit? Máte byznys, funguje, ale nevíte, jak s tím zahýbou děti?

3 možnosti koučování

Výběr ze tří variant koučování, ze kterých si vybere každý.

Pravidelné
koučování

Budu pro vás mít vyhrazený pravidelný čas.
Více informací

Flexi
koučování

Koučování pro ty, kteří nemají pevný termín.
Více informací

Koučovací
skupina

Koučovací skupina na Facebooku, vaše podpora on-line.
Více informací

Reference

"Ozkoušeno: Dominika žije to, co učí, a když káže vodu, tak ji také pije! Při koučování mi předala princip postupného testování projektů, kdy do světa vypustíte ne úplně dokonalý testovací produkt za nízkou zaváděcí cenu. Jasně dáte najevo, že se jedná o rozvojovou fázi, na které se mohou lidé podílet. Ti, co nakoupí, mají radost, z nižší ceny a jsou ochotní odhlédnout od případných nedotažeností. Vy zase s malými náklady zkoušíte, jestli je o takovou věc vůbec zájem. A pokud je, díky zpětné vazbě prvních nakupujících můžete produkt vylepšit a dotáhnout. Už nemusíte trnout, jestli nevěnujete čas a energii, peníze slepé uličce."

Kristýna Sataryová
www.kreslirka.cz

Kapacita

V tuto chvíli přijímám nové klientky na čekací listinu s termíny konzultací od června 2018. Pokud by se uvolnily termíny ještě do konce tohoto roku, nově objednané konzultace budou probíhat dle pořadí na této čekací listině.