Náhradní termíny

Spolu s domluvou termínů domlouváme také náhradní termíny. Nejsou to termíny, které máte předplacené. Jsou to termíny, kdy může proběhnout konzultace, která byla zrušena, například na poslední chvíli, když dítě onemocnělo.

Tyto termíny blokujeme z výše uvedeného důvodu – pokud byste potřebovala konzultaci zrušit a posunout na jiné datum. Nebo ji musela posunout Dominika.

Naplánované náhradní hodiny jsou podstatné také proto, že pokud hledáme termín koučování nové klientce, nevybereme pro ni první volný termín po Vaší poslední zaplacené konzultaci. Aby se nestalo, že jste 2x onemocněla, my jsme váš termín někomu nabídly a teď nemáme kdy vaši konzultaci uskutečnit.

Ke každým 6 hodinám předplacených konzultací máte dva náhradní termíny.

Pokud byste z jakéhokoli důvodu potřebovala konzultace rušit častěji, a vyčerpala všechny svoje náhradní termíny, o předplacené konzultace ani tak nepřijdete.

Pouze přejdete do režimu tzv. flexi koučování – kdy pro Vás nedržíme pevný termín, za to můžete konzultace využívat flexibilně, kdy já mám v kalendáři volno a Vám se to také hodí. Více o flexi koučování tady.