Buďto vyděláváte dost, ale nemáte na sebe vůbec čas. Nebo čas máte, ale peníze zoufale nestačí. Obě situace vám pomůžu řešit

Naučte se vydělávat 2x tolik na poloviční úvazek. Tak aby váš život nekončil jen prací. Budete mít čas na děti, partnera, koníčky... a znovu zažijete, jaké je to mít dostatek spánku.

Bez Dominiky bych to táhla až na dřeň a školku nakonec stejně zavřela

Cítila jsem, že systém mé soukromé školky není postavený správně. Věděla jsem, jak jí skvěle zorganizovat. Ale netušila, jak se dobře podniká. Školka byla věčně naplněná dětmi a v létě mám stejně chyběly peníze.

Dominika zjistila, že mám v ceníku díry, do kterých by se vešel i kamion. Že to mám postavené tak, aby to vyhovovalo rodičům. Ale z docházky se pak den nezaplatil.

Ze zdražování jsem měla strach, školka je o vztazích. Ale Dominika mi pomohla vymyslet systém, který je příjemný i pro mě. Nakonec mi nikdo nic neřekl, i když jsem zdražila dost.
Myslím, že bych to bez Dominiky táhla na dřeň třeba další 3 roky a školku pak zavřela.
Helena Kašková Valentová, ředitelka školky Kouzelná fazolka

Proč bych vám měla pomáhat právě já?

Nebudu vám vyprávět jen teorii z knih. Vašimi problémy jsem sama žila.
 
Po porodu jsem se propadla na 10 % obratu. Představovala jsem si, že budu dělat víkendové kurzy a měla v plánu, že dítě během nich pohlídá partner. Jenže on to vůbec nezvládal, měl z toho panickou hrůzu. Jeho rodina nám s tím taky moc nepomohla, moje maminka byla po smrti a tatínek bydlel na Moravě. 300 kilometrů od nás.
 
Měla jsem doma dítě a neměla hlídání. Bez toho jsem neměla čas na práci a způsobovalo mi to depresivní stavy. Jak mi padly příjmy, nedokázala jsem si najednou vydělat na chůvu. A začala se točit v kruzích.
 
Během let jsem díky tomu prošla různými typy strastí.
 
Těmi, co maminky zažívají na začátku podnikání. I problémy, kterým musíte čelit, když se váš obrat pohybuje ve vyšších stovkách tisíc až milionech ročně.
 
Nemyslím si, že člověk má být workoholik. A že práce je jediným smyslem života. 
Nesouhlasím s poradkyněmi, které tvrdí, že do podnikání máte dát všechno. Na to s dítětem nemáte čas. Najdete i ženské, co vám doporučí, abyste si najali super lidi. Ale ty už vydělávají tolik, že jsou odtržené od reality. A zapomínají, že na to na začátku nemáte peníze.
 
Proto učím, jak zdvojnásobovat příjmy na poloviční úvazek. Tak aby vás práce bavila, měla jste dost času na dítě i spánek a váš byznys tím netrpěl.
 
Nikdy vás navíc netlačím do jednoho konkrétního řešení. Máte na výběr z více možností, abyste situace řešila způsobem, který vám vyhovuje. Během 8 let jsem totiž konzultovala přes 100 žen a dobře si uvědomuju, jak citlivě je k vašemu byznysu potřeba přistupovat. Že za sebou často máte spoustu let podnikání, a že ho nesmíme poškodit špatným krokem.
 
Všichni podnikatelé mají hlavně v prvních letech hromadu otázek. Každý týden se jich vyrojí několik.
 
A když nemáte s kým se o nich bavit, šrotují vám v hlavě.
 
O problémech přemýšlíte dnem i nocí. Kolikrát kvůli tomu nemůžete pořádně ani spát.
 
Přesně to odpadá, když víte, že se o svých výzvách za pár dní můžete s někým poradit. Konzultace vám dodávají klid.

Nevěřila jsem, že se mi podaří uživit bez práce v korporátu

Přála jsem si mít svůj vlastní byznys. Jsem právnička, byla jsem doma s dětmi a nechtěla se vracet do zaměstnání. S nadřízenými mi to totiž v práci nikdy nefungovalo. Ale bála jsem se, že v korporátu budu muset zůstat.

Dominika mi pomohla dokázat opak. Pomohla mi to nastavit v hlavě. Najít první klienty, i když jsem nikoho nepřetáhla a začínala od nuly. Má totiž skvělou schopnost oddělit zrno od plev. Vytříbí vám myšlenky a nápady pomůže převést do konkrétního produktu.

Dneska jsem v situaci, kdy je byznys rozjetý. Mám stabilní klientelu a tolik zakázek, že to hraničí s mojí kapacitou.
Ilona Černochová, advokátka

Dám vám pár příkladů, co se mi s klientkami povedlo:

 • Úspěšně rozjela kurzy, které za ní dnes vede asistentka. Klientka jen přijde, odučí a má z toho peníze. Čistý zisk z jednoho kurzu je 30 až 50 tisíc korun.
 • Slečna prodávala produkt, prodělávala na tom a zvažovala, že svůj byznys položí. Dnes je v plusu, podnikání nedotuje a má z něj výplatu.
 • Dáma zdvojnásobila obrat několik po sobě jdoucích let.
 • Pomohla jsem ženám udržet byznys, když je opustil partner. Potřebovaly se vyplakat a zároveň zachovat příjmy, tak aby se srdcervoucí situace nepromítla do jejich financí.

Jak je možné dosahovat takových úspěchů?

Naučím vás, jak sladit mateřství s prací a postupovat přitom strategicky. Jak si třeba připravit šatník, aby vás nezaskočila žádná krizová událost. Ani když vám dítě pozvrací šaty 5 minut před odchodem z domu.
 
Jak vytvářet strukturu, díky které na vás podnikání nebude tolik závislé.
 
Tak abyste mohla pracovat méně a nebyla věčně zničená prací. Abyste si mohla čas od času dopřát třeba romantický večer s partnerem.
 
Naučíte se konkrétní postupy a způsoby přemýšlení, aby byznys časem fungoval i bez mých rad. Proto s vámi na rozdíl od jiných poradců pracuji dlouhodobě. Abych vám systém postupně předala.
 
Každý máme jiné schopnosti a dovednosti. Při konzultacích je pro mě důležité to respektovat. Pomáhám vám proto budovat byznys, který vyhovuje právě vaší povaze a vašemu tempu.
Dominice neplatíte za to, aby problémy vyřešila za vás. Pomůže vám naučit se, jak si s problémy poradit sama. Došlo mi, že dnes už bych se bez Dominiky obešla. Že bych se teď s těmi situacemi zvládla poprat.
Šárka Králíčková, ředitelka anglických kurzů Atlanta
Chápu navíc, jak různá jsou podnikání mých klientek. A netlačím vás třeba do psaní blogu jen proto, že ho mají všichni okolo. Někomu funguje Facebook, jiný si může zajistit dechberoucí plat posláním 50 esemesek měsíčně.

Poradenství je pro vás ideální, když...

 1. Máte rozhodovací paralýzu. Víte, co všechno byste měla dělat a netušíte, čím začít.
 2. Chcete víc času na rodinu, nebo na byznys. Mám ozkoušené postupy, jak vám uvolnit ruce.
 3. Chápete, že pro každý problém existuje řešení. Že vaše problémy nejsou tak výjimečné, abych je nedokázala řešit.
 4. Máte ve zvyku dělat všechno sama. S delegováním máte problém, protože svou práci děláte sakra dobře.
Před spoluprací s Dominikou jsem se rozešla se společnicí, protože by školku potopila. Myslela jsem si tehdy, že to všechno zvládnu sama. Budu mít miminko, školku... takhle jsem to dělala asi 2 roky a pak začala být často nemocná.

Pochopila jsem, že jsem ulítla. Že jsem nešťastná, zničená a potřebuju pomoc. Proto jsem se obrátila na Dominiku. Byznys jsem díky ní finančně stabilizovala a jsem teď v mnohem větší pohodě.
Helena Kašková Valentová, ředitelka školky Kouzelná fazolka

Poradenství pro vás není, pokud...

 • Po jedné hodině očekáváte zázraky. A myslíte si, že na svém byznysu mezi jednotlivými konzultacemi nemusíte pracovat.
 • Máte pocit, že je s dítětem možné podnikat bez hlídání.
 • O byznysu si chcete jen povídat. Nezajímají vás konkrétní kroky a nechcete budovat systém, který časem může fungovat nezávisle na vás.
 • Podnikání vnímáte jen jako přivýdělek, nebo koníček. Společně ho zvládneme rozvíjet na poloviční úvazek, ale když pracujete, musíte v tom být na 100 %.
 • Nechcete zhmotnit svoje představy a plány. Zkrátka když nemáte zájem, aby vás někdo nasměroval k dosažení konkrétních výsledků.
Dominika mi pomáhá přetočit amatérismus do byznysu. Jsem ráda, že jsem našla profíka, co mě může vytáhnout z bláta, aniž bych udělala nějaký kopanec. Její slova jsou vždy úderná a trefná. Neslyšíte tam nic, co by měla vyčtené z knížky a sama nezažila.

Dominika si vás navíc pamatuje a zná vás. Nikdy se mi nestalo, že by si mě spletla s jinou klientkou.
Šárka Králíčková, ředitelka anglických kurzů Atlanta
I když máme ve firmě hodně otevřenou komunikaci, některé věci se zaměstnanci řešit nemůžete. V podnikání se kvůli tomu cítíte osaměle. Manžel, kamarádi… to není ono. Nemají zkušenosti a člověk je nechce otravovat.

Já dávám podporu zaměstnancům a sama jsem potřebovala někoho, kdo by ji poskytl mě. Dominika mi pomáhá předcházet vyhoření, v tom je vážně skvělá.
Helena Kašková Valentová, ředitelka školky Kouzelná fazolka

Jak koučování probíhá

Často si určíme cíl, ke kterému se chcete dostat za 3 měsíce.
 
Konzultujeme jednou za 2 týdny. Ve stejný den i stejnou hodinu a občas mezi tím může být pauza. Třeba když jsou jarní prázdniny.
 
Píšete si koučovací deník, abyste viděla, kam se podnikání během naší spolupráce posouvá. Máte v něm zaznamenané projekty. Víte tak, co vám v byznysu funguje a příště postupy můžete opakovat za zlomek času. Ale se stejně oslňujícími zisky.
Konzultační deník je super. Na konci jsou vždycky úkoly pro příště, konkrétní kroky, co mám podniknout. Často jsem je dělala třeba ráno v den konzultace, protože mi bylo blbé je nepřipravit.

Člověka pomáhají posouvat a buduje to strategii. Myslím, že většina kolegů advokátů je utopená v operativě. Mě Dominika nutí věci řešit jinak. A je to dobře, protože byznys díky tomu může růst.

Mám jasné představy, kde chci být třeba za 12 let. Vím, že nechci pracovat 10 hodin denně a díky Dominice se k té vizi postupně přibližuju.
Ilona Černochová, advokátka
Během spolupráce analyzuju vaši situaci. Zjišťuju, jak na tom kromě byznysu jste i v rámci rodiny a financí.
 
Teprve na základě toho volíme strategické kroky. Vycházejí z toho, kam se chcete dostat. Máme stanovený jasný cíl, ke kterému se při každé konzultaci vracíme.
 
Tak aby byly rychle vidět první výsledky.
 
Tak abyste postupně budovala přesně ten život, co jste si vysnila.
 
Tak abyste se neupracovala a ještě za málo peněz.

Jak koučování probíhá

 1. Kde najít dostatek klientů, abych se uživila?
 2. Práce je moc a já nevím, na kterou bych se měla zaměřit...
 3. Nemám na děti tolik času, kolik bych chtěla.
 4. Podnikám už dlouho a potřebuju byznys připravit na těhotenství.
 
Před každou konzultací mi můžete poslat cokoliv, co chcete okomentovat. Pokud mi příprava zabere do 15 minut, máte to v ceně konzultace. Jinak přípravu odečítám z hodinovky.
 
Řešit můžeme třeba konkrétní strategii pro získávání klientů.
 
Připravíte si materiály, já okomentuju možné díry a na základě toho koncept upravíte. Pomáhám vám vychytávat chyby a postupně vás to učím. Tak abyste si časem dokázala poradit sama.
 
Komentovat můžu emaily, webové stránky, prodejní trychtýře... Díky zkušenostem s obchodem vám zvládnu pomoct třeba i s prodejním skriptem, když svoje výrobky potřebujete nabízet po telefonu. To abyste věděla slovo od slova, co říct. A potenciální zákazníky dokázala přesvědčit.
 
Máte nárok na SOS telefonát, když jste v průšvihu a potřebujete se mnou něco nutně řešit.
Třeba když vám klient napíše hnusný mail a vy nevíte, co odpovědět. Nebo rychle musíte poslat důležitou cenovou nabídku. Případně vám přestaly fungovat internetové stránky a s webařem zrovna není domluva.
 
SOS telefonáty trvají 30 minut a většinou si na ně najdu čas během 24 až 48 hodin. Stačí mi poslat SMSku a já se vám ozvu s prvním možným termínem.
Dominika se ke spolupráci chová jako by to byla její vlastní firma. A dokáže na vás zatlačit tam, kde je to opravdu potřeba. Pomáhá mi otevřít oči. Myslím, že díky ní jsem se z podnikání ještě nezbláznila.
Šárka Králíčková, ředitelka anglických kurzů Atlanta
Během konzultací dostáváte úkoly. Pokaždé vám poradím několik věcí, které do příště máte připravit. Systematicky se tak posouváte a mezi jednotlivými telefonáty je vždy na čem pracovat.

Co znamená, že hraju ďáblova advokáta?

 • Rozmlouvám vám drahé investice.
 • Ukazuju díry v byznysu, abyste nepadla vyčerpáním na zem.
 • Neříkám vám, že jsou všechny nápady super. Místo toho se realisticky bavíme o tom, co má šanci uspět a co ne.
 
Jsem tu pro normální ženy, které podnikáním chtějí dobře vydělávat. Nepředpokládám, že máte statisíce na rozjezd byznysu. A nepředpokládám, že máte superochotné babičky.
Umím naopak pracovat s těmi, kteří to nemají jednoduché.
 
Podnikatelské cíle proto nastavujeme tak, aby se daly zvládnout i ve vaší situaci.

3 důvody, proč si jako poradkyni vybrat právě mě

 1. Nezačínala jsem jako konzultantka, ale sama nejdřív "bojovala v zákopech". V minulosti jsem prodávala kde co. Stavební spoření, doplňky stravy, čokoládu... Měla jsem vlastní centrum osobního rozvoje a chvíli taky pomáhala americkým firmám, které tu chtěly investovat třeba 20 milionů dolarů.
 
 1. K radění ženám na mateřské jsem se probojovala postupně. Přes vlastní podnikatelské chyby. Přes dny plné hladu. Přes poradenskou práci v neziskovce. Nejsem ten typ, co si přečte 2 knihy a prohlásí se za konzultanta.
 
 1. Poradkyni dělám už 10 let. A mohli jste mě vidět v médiích jako Žena a život, Respekt, Týden, Lidové noviny, Vlasta, Mladý podnikatel nebo v událostech na České televizi. Nejsem samozvaný “expert”, co rok žije z marketingu na Facebooku, radí lidem nesmysly a pak se po něm slehne zem. Celý život jsem pracovala na tom, abych byla tam, kde jsem teď.
Dominika má ohromně komplexní znalosti. Od marketingu, přes strategii, až po finance. Myslím si, že má skvělý poměr výkon/cena. Kdyby ze dne na den přestala fungovat, chyběla by mi možnost s ní průběžně vyhodnocovat nápady a plánované kroky.
Ilona Černochová, advokátka

Jak začneme?

Na úvodní konzultaci, která trvá 1,5 - 2 hodiny, vypracujeme plán, jak je na zdvojnásobení obratu dostat. Za pomocí dotazníku, který dostanete před konzultací, zjistím podrobnosti o vašem podnikání, identifikujeme rizika a bílá místa v podnikání. Zjistíme, kde vám utíkají peníze mezi prsty. 

A na základě těchto informací vypracujeme plán, jak zdvojnásobit obrat a ještě lépe zisk. Nestavíme vzdušné zámky, ale vycházíme z toho, v jaké jste situaci. Proto plán zahrnuje podrobné rozpracování prvních tří kroků.

Při prvním telefonátu se také domluvíme, jaká forma spolupráce je pro vás vhodná. Proto zatím zaplatíte jen úvodní konzultaci a po domluvě zbytek. Po úvodní konzultaci můžeme pokračovat v pravidelném koučování 1x za 14 dní. Nebo uvolněnější variante tzv. flexi koučování - jen když vám vychází čas.

V koučování se k plánu vracíme, pomáhám vám dotáhnout nejdůležitější věci do konce tak, aby byly výsledky v podobě vydělaných peněz.

úvodní konzultace

1,5 - 2 hodiny

3 měsíce koučování

6 hodin

6 MĚSÍCů KOUČOVÁNÍ

12 hodin

jeden rok KOUČOVÁNÍ

20 hodin

Neomezený přístup k více než 60 videím

Přístup k facebookové skupině

Hodinovou sazbu nemám. Pokud totiž nemůžu udělat pořádnou analýzu, nemám šanci vám dobře poradit. Bylo by to střílení od pasu. Jen takový pokec s kamarádkou. A za to bych si zase nemohla vzít peníze.

Bonus

Ke koučování jako bonus získáte přístup do facebookové skupiny Úspěšná a odpočatá, kde objevíte lavinu studijních materiálů.
 
Skupina vám šetří peníze. Můžete v ní totiž nastudovat teorii a spolu už řešíme, jak na konkrétní problémy.
 
Součástí bonusu je...
 
Neomezený přístup k víc než 60 videím, které vás naučí zdvojnásobovat obrat. Sledovat můžete přes 20 hodin lekcí.
 
Z videí se naučíte třeba...
 • Jak na zboží nebo služby, za které vám lidé utrhají ruce
 • Co musím udělat proto, abych do konce roku zdvojnásobila obrat
 • Jakým způsobem vyhodnotit marketingové akce a poznat ty, které se mi vrátí třeba pětinásobně
 • Co dělat, když projekt nestíhám dodělat do konce roku? Jak ho prodat i nehotový
 • Jak plánovat, abych toho za zlomek času stihla spoustu

Přístup k facebookové skupině, která pomáhá předcházet problémům. Kromě ostatních členek v ní na dotazy odpovídám i já a skupina slouží jako podpora, abyste na všechno nebyla sama. Ženy, které samy nepodnikají, totiž pro vaše problémy nikdy nebudou mít pochopení.

Šablony, které vám pomůžou najít perfektního zákazníka, ušetří čas při psaní článků a zjednoduší delegaci práce. Zahrnují třeba předlohu pro rychlejší psaní článků na blog, nebo návod na určení milovaného zákazníka (marketing vám konečně začne fungovat).
Přístup do skupiny je stejně dlouhý jako období, na které si zaplatíte poradenství.
 
Když si zaplatíte konzultace na 3 měsíce, jste členkou skupiny na čtvrt roku. Když si je zaplatíte na rok, ke skupině máte přístup 12 měsíců.
 
Roční přístup do skupiny v její nejlevnější verzi jinak stojí 4 800,-.

Časté dotazy

Co se stane, když konzultaci budu muset zrušit na poslední chvíli? Třeba když mi ještě to ráno onemocní dítě?
Na rozdíl od jiných poradců chápu, jak hektický je život maminky podnikatelky. O peníze proto nikdy nepřijdete.
 
Když konzultaci rušíte výjimečně, neřeším to.
 
Pokud se to stane několikrát, přesunu vás do flexikoučování, kde vám místo pravidelně se opakujícího času nabízím konzultace podle toho, jak mi to zrovna vychází. Občas si počkáte, ale o poradenství rozhodně nepřijdete.
 
Když si do konce roku nezvládnete vybrat hodiny ve flexikoučování, dám vám to jako kredit.
 
Ten můžete využít na moje kurzy, nebo za něj získáte přístup do skupiny Úspěšná a odpočatá. Klidně i na pár let, podle počtu nevybraných hodin.
 
Moje poradenství může být o trochu dražší než u některých konkurentů. Jenže když u nich na poslední chvíli zrušíte hodinu, o peníze přijdete.
 
Pokud to chápu správně, všechno co učíte, najdu ve skupině Úspěšná a odpočatá. Proč bych tedy měla platit za poradenství?
Za zadkem budete mít někoho, kdo vám podnikání pomáhá posouvat.
 
Při studování teorie navíc často můžete mít otázky, jak ji využít ve vašem případě. Při konzultacích se věnuju vašemu konkrétnímu problému a pomáhám ho řešit.
 
Ve skupině vám třeba vysvětlím, jak sepsat prodejní text. Vy ho na základě toho vytvoříte a při konzultaci vám ho okomentuju. Šetříte tak peníze, které byste musela platit za to, abych vám tu teoretickou část vysvětlovala během poradenství.
 
Určitě navíc znáte situace, kdy čtete odbornou knihu a máte okolo toho spoustu otázek. Jenže ono není, koho se zeptat. Přesně to vám díky konzultacím nehrozí.
 
Skupina a konzultace se navzájem doplňují.
 
Je možné zdvojnásobovat obrat s každým byznysem?
Některé typy podnikání s mateřstvím nikdy nespojíte, protože práci nemůžete věnovat celý den. Na to s dítětem nemáte čas. Třeba v kavárně musíte být první roky 16 hodin denně.
 
Taky vám nezdvojnásobím byznys v oblasti, která tradičně prodělává (například mateřská centra). Ale i s takovým podnikáním se můžeme dostat na černá čísla.

Bez Dominiky bych přicházela o 210 tisíc ročně

Dominika vám má co nabídnout i při dlouhodobé spolupráci. Po 2 letech spolu znovu koukáme na obchodní model, jestli někde zbytečně neutíkají peníze. A zjistily jsme, že jsem měla pekelně výhodný systém absencí. Bez Dominiky bych to nikdy neviděla, neměla jsem to spočítané.

Zjistila jsem, že slevami přicházíme o 210 tisíc ročně, které chybějí na léto. Na základě toho jsme ve školce udělali velikou finanční změnu. Místo slev budu poskytovat dny zdarma. Ideálně v létě, kdy rodiče čas ve školce můžou dokupovat. Děti díky dnům zdarma přijdou i v době, kdy by jinak nedorazily.

Společně s Dominikou tak zajišťujeme, že školka bude fungovat i v dalších letech a nehrozí krach.
Helena Kašková Valentová, ředitelka školky Kouzelná fazolka

Díky Dominice jsme zdražili, aniž bychom přišli o nějaké zákazníky

Každý rok učíme angličtinu 350 dětí a teď jsme zvedli cenu zhruba o 600 až 900 korun na člověka. Čekali jsme, jestli přijdeme třeba o 100 dětí a ve finále se to vůbec neprojevilo. Díky zdražení máme ročně přibližně o 260 tisíc navíc.

Po konzultacích s Dominikou jsem taky zrušila, nebo spojila, 7 skupin, které bych jinak učila. Jde mi hlavně o děti a zapomínala jsem při tom myslet na sebe. Dřív jsem na spoustu míst dojížděla. Teď dojíždějí rodiče za námi a vidí, jaká to je pakárna.

Nerada bych se z práce složila. A díky Dominikou navrženým změnám dnes častěji stíhám vyzvednout vlastní děti ze školy a školky.
Šárka Králíčková, ředitelka anglických kurzů Atlanta

Dominika Špačková v médiích

OBJEDNAT SE A ZDVOJNÁSOBIT OBRAT
long-arrow-down