Podnikatelské přešlapy - Jak jsem je překonala

Taky se vám zadařilo někdy ve svém byznysu šlápnout (hodně) vedle? Takový ten pocit…”eeeeee, kurňa, tak to se nepovedlo…” A dovedly jste z toho vybruslit se ctí aniž by to položilo váš byznys? 

Tak to jste jedna z nás. A vítáme vás ve zdravé podnikatelské komunitě. Spouštíme skupinu Podnikatelské přešlapy - Jak jsem je překonala. 

Každý čtvrtek v 11 hodin tam živě vysíláme rozhovory s podnikatelkami, které nejen podnikatelské přešlapy zažily, ale dokázaly se z nich dostat a poučit.

Jako první jsme například uvítaly Danielu Ettlerovou z oděvní značky Daya. Mluvila o tom, kam to může dojít, když toho na svého kolegu nebo kolegyni nahrnete příliš. Její přešlap se může stát každé z nás, když potřebujeme začít delegovat. Jak sama přiznává - "povedlo" se jí zlikvidovat svoji asistentku. Kde je teda hranice? Co ještě na druhou osobu převést, abyste ji nesedřela z kůže? Podívejte se na video.

Ve druhém rozhovoru jsem přivítala Marcelu Eller Veselou, která vede internetový obchod a prodejnu s kosmetikou Ze země. Mluvila o tom, jak se nemohla vymanit z pocitu, že “firma jsem já”. Proč je odosobnění tak důležité a v čem jí to pomohlo? Pusťte si celé video.

Přidejte se do skupiny Podnikatelské přešlapy a sdílejte i svoje zkušenosti.

Pokračujte zde: