On-line kurz zdarma: 7 chyb v podnikání při dětech

(jak se jim vyhnout a při podnikání na mateřské pracovat v pohodě a v klidu)

Jaké chyby nejčastěji dělají maminky na mateřské, když se rozhodnou podnikat? Na to se podíváme v on-line kurzu, který jsem pro vás připravila a dávám k dispozici zdarma. Já je udělala všechny, ale nestydím se za to. Protože díky nim teď můžu pomáhat.

Postupně s vámi projdu 7 chyb, které začínající podnikatelky dělají. A u všech vám ukážu, jak se jim elegantně vyhnout a podnikání rozjet tak, aby neohrozilo ani vás, ani vaši rodinu.

  • Bojíte se, že váš podnikatelský nápad pohltí rodinné finance jako Otesánek?
  • Děsí vás představa uhoněné manažerky, která svoje tříměsíční miminko skoro nevidí, protože se o něj stará chůva?
  • Máte pocit, že většina rad pro začínající podnikatele je pro vás jako ženu nepoužitelná?

Sama to moc dobře znám, a i proto můj kurz vznikl. A stejně tak vím, že s dětmi není moc volného času. Proto má jeho první část formu přednášky, kterou si můžete poslechnout doma, na procházce s kočárkem nebo v autě. Nahrávka má 3x 10 minut a původně vznikla pro konferenci Leaders Day v Ostravě. Slibuji vám, že to bude dobře strávená půlhodinka.

Na úvodní přednášku navazuje 10 e-mailových lekcí, ve kterých probereme zásadní podmínky pro úspěšné podnikání s dětmi. Na co dát pozor, jak si rozvrhnout práci a jak i s našlápnutým byznysem stíhat být pohodovou mámou pro své děti a odpočívat.

Od té doby, co mám Áňu, vím, že čas jsou buď peníze nebo blaho dítěte nebo vaše nervy. Chce to jen najít balanc.

Tak na co ještě čekáte?

Nahrávky si budete moci pustit hned poté, co do formuláře níže zadáte svou e-mailovou adresu.

Nebojte se, že vás v tom nechám samotné. Až si nahrávky poslechnete, přijde vám druhá část kurzu e-mailem, kde si budeme moci popovídat.