Speciální akce

Časově omezeno do:
26. 05. 2018

Od nápadu k produktu (či službě)

Online
2900 Kč
0 Kč

Máte nápad. Chcete ho rozjet. Možná na něm nějakou dobu pracujete, ale pořád není tak skvělý, jak si představujete. Možná si nejste jistá, jestli se bude prodávat. Možná to nějakou dobu odkládáte. Možná vůbec nevíte, jak ho dostat mezi svoje klienty. Možná jste teď zaseklá. Možná se jen bojíte.

Detail kurzu

Celoroční online kurzy:

BESTSELLER

Mastermind „Úspěšná a odpočatá“

Online + Facebook skupina
4800 Kč

Jestli se cítíte připravené a i při podnikání chcete mít více času na sebe i svoje děti a při tom si slušně vydělat…
…je na čase zvážit, že se přidáte k mastermind skupině…

Detail kurzu

Podnikání na mateřské ON-LINE

Online
987 Kč

On-line minikurz, který můžete sledovat z pohodlí domova.
Kurz o živnostenském podnikání žen, maminek na mateřské či rodičovské dovolené. Jaké jsou možnosti v ČR? Jak začít? Co se reálně dá při dětech zvládnout? Čím vším se dá živit? Ujasněte si, zda je, či není podnikání pro vás.

Detail kurzu

Ženy, byznys a finance ON-LINE

On-line
2900 Kč

Pokud se v podnikání chováme k penězům, jako by na nich nezáleželo, podřezáváme si pod sebou větev.

Detail kurzu

Chci podnikat, ale nevím v čem

On-line
987 Kč

Bojíte se, že by podnikání mohlo ohrozit pohodu vašich dětí a z vaší kapsy vytáhnout všechny rodinné úspory? Nejste si jistá, zda je váš byznys model udržitelný, nebo nevíte, jak jej přizpůsobit podnikání při dětech?

Detail kurzu

Jak analyzovat příjmy v byznysu

On-line
0 Kč

Do čísel se některým z nás nechce, protože za tím vidí jen čísla a nic podstatného pro byznys. Na kurzu Jak analyzovat příjmy v byznysu vám ukáži, jak na to.

Detail kurzu

Reference

„Do kurzu jsem se nadšeně přihlásila, protože už jsem s Dominikou spolupracovat začala ve spojitosti s jiným produktem a věděla, že to bude sázka na jistotu. Finance jsou základem podnikání a tak i tento kurz, ač se může zdát jako podřadný, je důležitý víc než myslíme. Možná ho nebudete sledovat s otevřenou pusou od začátku do konce, ale jako já budete neustále opakovat nojó, však vím, proč už jsem to neudělala, proč už jsem to nezařadila… Spousta trknutí a nakopnutí. Děkuji za něj!“


Zuzka Janglová
zuzajangl@gmail.com