Potřebujete poradit s byznysem?

Nevydělává? Nebo zatím málo? Nemůžete si pravidelně posílat výplatu, i když to už vydělává? Je té práce na vás moc, nestíháte ji, a dokonce přestáváte mít čas na děti? Nebo se chcete na byznys při dětech připravit? Máte byznys, funguje, ale nevíte, jak s tím zahýbou děti?

3 možnosti koučování

Výběr ze tří variant koučování, ze kterých si vybere každý.

Pravidelné koučování
Pevné datum, pevný termín. Budu pro vás mít vyhrazený pravidelný čas.
Pravidelné koučování
Koučování pro toho, kdo chce posunout své podnikání do jiných rozměrů. Pevné datum, pevný čas.
Flexi Koučování
Koučování pro ty, kteří nemají pevný termín
Flexi Koučováni
Pokud máte zájem o koučování, ale není již volný stálý termín, který by vám vyhovoval, zvolte Flexi Koučování.
Koučovací skupina
Koučovací skupina na Facebooku, vaše podpora on-line.
Koučovací skupina
Koučovací skupina on-line. Podpora podnikání, kterou máte vždy na dosah ruky. Skupina maminkatelek, které prochází tím, co vy.

Reference

Ozkoušeno: Dominika žije to, co učí, a když káže vodu, tak ji také pije! Při koučování mi předala princip postupného testování projektů, kdy do světa vypustíte ne úplně dokonalý testovací produkt za nízkou zaváděcí cenu. Jasně dáte najevo, že se jedná o rozvojovou fázi, na které se mohou lidé podílet. Ti, co nakoupí, mají radost, z nižší ceny a jsou ochotní odhlédnout od případných nedotažeností. Vy zase s malými náklady zkoušíte, jestli je o takovou věc vůbec zájem. A pokud je, díky zpětné vazbě prvních nakupujících můžete produkt vylepšit a dotáhnout. Už nemusíte trnout, jestli nevěnujete čas a energii, peníze slepé uličce.

Kristýna Sataryová
www.kreslirka.cz

Kapacita

V tuto chvíli přijímám nové klientky na čekací listinu s termíny konzultací od června 2018. Pokud by se uvolnily termíny ještě do konce tohoto roku, nově objednané konzultace budou probíhat dle pořadí na této čekací listině.

Kontakt

Pošlete nám email a my se Vám ozveme co nejdříve.

Not readable? Change text. captcha txt
0